Ініціативи юних активістів

Дата: 16.01.2019 16:34

Сьогодні до селищного голови Олександра Собаня завітала група ініціативних учнів Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК». Сучасна учнівська молодь на шляху до адаптації в соціумі та самовизначення,  з особливою критичністю та прискіпливістю звертає увагу на можливі загрози її життю та здоров’ю.  Саме така, можливо загрозлива, ситуація спонукала школярів прийти до очільника громади, аби він  посприяв її врегулюванню. Діти звернулись до Олександра Володимировича з проханням вирішити питання встановлення біля їх школи «лежачого поліцейського» для примусового зниження швидкості руху транспортних засобів.

Селищний голова повідомив своїм гостям, що проблема йому відома, і   у пошуку шляхів її вирішення уже передбачено придбання нових сучасних засобів організації безпечного дорожнього руху, з якими він мав можливість ознайомитись на виставці дорожньої та комунальної техніки восени минулого року в місті Київ, і які буде встановлено біля обох шкіл селища Чемерівці.

Крім того, Олександр Собань ознайомив школярів з планом використання виділених коштів з державного бюджету на реалізацію Концепції «Нова українська школа» та обсягом запланованих робіт з благоустрою  території навчального закладу.