Визначаємо інвестиційні можливості Чемеровецької громади

Дата: 16.01.2019 16:57

Фото без описуЧемеровецька селищна рада взяла участь у широкомасштабному опитуванні щодо огляду  державних інвестицій для місцевого економічного розвитку в об’єднаних територіальних громадах, яке організували фахівці Програми “U-LEAD з Європою”. Сьогодні моніторингова група Програми після заповнення анкети провела зустріч з керівним складом об’єднаної громади  для обговорення результатів та уточнення деяких позицій.

Підсумки дослідження стануть основою всеосяжного звіту, який, як очікується, буде завершено у травні 2019 року. Важливо, що результати опитування будуть слугувати джерелом інформації U-LEAD у її подальшій діяльності для формування пропозицій щодо підтримкиоб’єднаних територіальних громад.