Консолідація зусиль з профілактики злочинності – у пріоритеті

Дата: 16.01.2019 17:00

Фото без опису

На запрошення Городоцької місцевої прокуратури сьогодні  селищний голова Олександр Собань  став учасником міжвідомчої координаційної наради, на якій  розглядалося питання попередження та протидії злочинності на території Чемеровецького району. В актовому залі Чемеровецького відділення Городоцького управління Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області присутні заслухали інформацію про результати діяльності місцевої прокуратури  у 2018 році,обговорили нагальні питання взаємодії з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Забезпечення профілактики злочинності наразі набуває все більшого суспільного значення. Чемеровецька селищна рада завжди з розумінням ставиться до цих проблем та вживає дієвих заходів щодо їх вирішення спільно з місцевим відділенням поліції.