У поступі до цінностей

Дата: 31.01.2019 16:47

Фото без опису Нова школа потребує нового вчителя, який зможе стати агентом змін, зможе розвивати духовно-моральну особистість школяра. Над цим завданням працює акцент-група «Агенти змін». Такими агентами стали класні керівники Ковальчук О.П.( Чемеровецький НВК №2), Пекарчук Л.В. (Кугаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Бідулько Н.О. (Жердянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Головко О.В. (Красноставська ЗОШ І-ІІІ ст.), Язвінська Н.А. (Черчецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Андрусиник О.П. (Почапинецька ЗОШ І-ІІ ст.).

Метою зустрічі  було надзвичайно цікаве і важливе завдання – планування роботи класного керівника на виконання Програми «Нова українська школа» у поступі до цінностей». Креативні ідеї, цікаві думки, змістовні пропозиції щодо формування базових моральних цінностей стануть доброю допомогою всім колегам у новому навчальному році.