Робоча зустріч з представниками обласного управління юстиції

Дата: 03.04.2019 16:26

Фото без описуСьогодні селищний голова Олександр Собань мав  зустріч з    в.о. начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Хмельницького обласного управління юстиції Віталієм Лемішевським, котрий перебував у Чемеровецькому районі з робочим візитом. В ході ділового спілкування обговорили питання напрацювання Статуту територіальної громади, який би деталізував усі можливі форми участі жителів громади у вирішенні питань місцевого значення. Також Віталій Анатолійович проінформував  голову громади про порядок державної реєстрації Статуту та перелік документів, необхідних для цього.