Покарання за використання підробленого водійського посвідчення

Дата: 19.04.2019 11:22

Фото без описуПрацівниками Чемеровецького відділу Городоцької місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні та повністю доведено вину 53-річного жителя смт Чемерівці у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України — використання завідомо підробленого документа.

Історія розпочалася у далекому 2003 році, коли чемерівчанин на території сусіднього районного центру домовився про виготовлення та придбання за грошову винагороду фіктивного посвідчення водія на своє ім'я, який в подальшому мав намір використовувати при керуванні транспортними засобами.

Вказаний факт виявлено на початку лютого 2019 року, коли на виконання постанови Чемеровецького районного суду від 26 листопада 2018 року, якою водія позбавлено права керувати транспортними засобами строком на 1 рік, він надав поліцейським своє посвідчення для вилучення. При цьому, замість справжнього, правопорушник надав підроблене, яке виготовлено за допомогою друкуючого пристрою з електрофотографічним способом нанесення зображення та має ознаки повної технічної підробки.

Вироком Чемеровецького районного суду від 08.04.2019 обвинуваченого визнано винним у вчиненні злочину передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Вказаний вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Інформація надана Чемеровецьким відділом Городоцької місцевої прокуратури