Оновлено матеріально-технічну базу у Більському ДНЗ

Дата: 10.09.2019 15:00

Фото без описуОднією із складових забезпечення рівного доступу до освіти є створення однаково комфортних  умов для всіх учасників навчально-виховного процесу, збереження та поліпшення матеріально – технічної бази закладів.

Днями у Більському дошкільному навчально-виховному закладі «Берізка» приймали допомогу від місцевого інвестора. Завдяки ТОВ «Оболонь-Агро» значно поліпшено технічне устаткування садочка,  придбано  ноутбук, пилосос, люстру в групову кімнату, кухонні матеріали: лоточки для зберігання продуктів, кухонну стільницю, столи розділочні,  матеріали для ремонту: вагонку  дерев'яну  з комплектуючими, килимове покриття з комплектуючими,  шпалери вінілові, лак для фарбування панелей, клей для встановлення облицювальної плитки. Загальна  вартість  товарів становить 96 тисяч гривень.