Відбулась розширена апаратна нарада

Дата: 17.02.2020 17:15

Фото без описуСьогодні селищний голова  Олександр Собань провів робочу нараду з начальниками відділів та виконуючими обов’язки старост у населених пунктах об’єднаної громади. Відповідно до формату проведення наради обговорили нагальні питання діяльності громади загалом та в розрізі галузей. Начальники відділів прозвітували про виконані завдання минулого тижня та напрацювали   спільний план на поточний тиждень. В частині спілкування  з виконуючими обов’язки старост очільник громади визначив  ряд нагальних питань для кожного села  та шляхи їх  вирішення в оптимально стислий термін.