Працюємо відповідно до вимог

Дата: 02.11.2017 16:47

Фото без описуВідповідно до норм чинного законодавства України ведення усіх будівельних та ремонтних робіт передбачає обов’язковий технічний нагляд. Чемеровецька селищна рада в обов’язковому порядку дотримується усіх визначених вимог до організації належного виконання робіт та ведення документації, а тому заключає угоди на проведення технічного нагляду з відповідальними особами, які мають відповідний кваліфікаційний сертифікат. Ряд проектів, напрацьованих селищною радою корує Володимир Цимбалістий, який сьогодні вивчав ситуацію на об’єктах, які наразі в стадії реалізації. В кабінеті селищного голови Олександра Собаня за участі першого заступника Юрія Войтова обговорили усі робочі питання, недоліки та корективи по кожному проекту.