Спільне звернення голів Чемеровецької районної державної адміністрації, районної ради, Чемеровецької селищної та Гуківської сільської об»єднаної громади до жителів Чемеровецького району в зв»язку з погіршенням ситуації на сході України

Дата: 02.02.2017 16:57

Фото без опису

Шановні земляки, голови сільських рад, виконуючі обов»язки  старост, керівники аптечних і торгівельних мереж, підприємств, установ та організацій різних форм власності!

Сьогодні Авдіївка та її мешканці потребують нашої підтримки та допомоги. За останні  дні на сході України активізувались російсько-терористичні сили.

Через масовані обстріли житлових районів страждає цивільне населення. Місто залишилося повністю знеструмленим. Без води, електрики та теплопостачання перебувають тисячі мирних мешканців.

Тому просимо усіх небайдужих  чемерівчан  відгукнутися і надати посильну допомогу, яка буде відвезена за призначенням 5 лютого 2017р. нашими хлопцями-волонтерами .

Серед необхідних речей для надання допомоги мешканцям Авдіївки:

Матраци, ковдри, подушки, постільна білизна;

Медикаменти для надання першої необхідної допомоги;

Харчові набори (для швидкого приготування їжі, консервована їжа, чай, кава, цукор та інше) та дитяче харчування;

Одноразовий посуд та свічки;

Теплий одяг (дорослий та дитячий усіх розмірів);

Памперси для дорослих та дітей;

Мобільні прилади для  освітлення;

Термоси для розвезення їжі;

Теплові пушки

Генератори потужністю від 100 до 200 кВт, дизельне паливо ,тверде паливо, бензин,  моторні мастила для техніки

Польові кухні (пересувні).

Слід повідомити, що до даної волонтерської акції активно долучилися жителі Хмельниччини, в особі голови Загородного Михайла Васильовича.

Просимо 3.02.2017р. до 21.00 доставити всі зібрані речі за адресою:

смт Чемерівці, вул.. Центральна, 28, приміщення адмінбудівлі ,  підвальний сектор( де знаходився територіальний центр)

Голова Чемеровецької РДА

Голова Чемеровецької районної ради