Рішення від 30 вересня 2020 року

Дата: 30.09.2020 18:07

чергового засідання виконавчого комітету селищної ради

29.09.2020 року

1.

Про погодження проекту рішення «Про внесення мін до селищного бюджету Чемеровецької селищної ради на 2020 рік».

2.

Про стан виконання заходів з легалізації заробітної плати та тіньової зайнятості серед роботодавців, що здійснюють підприємницьку діяльність на території селищної ради.

3.

Про стан готовності житлово-комунального господарства  та об’єктів соціально-культурної сфери до роботи в осінньо - зимового період 2020-2021 років.

4.

Про встановлення тарифу на теплову енергію ПП «Екогеологія» для потреб бюджетних організацій селища Чемерівці.

5.

Про встановлення тарифу на теплову енергію ТзОВ «Гусятин-тепло1» для КНП «Чемеровецька центральна районна лікарня» Чемеровецької районної ради.

6.

Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю «БіттерНет» щодо надання дозволу на розміщення телекомунікаційного обладнання на території смт Чемерівці.

7.

Про розгляд звернення Подільської асоціації автомо-більних перевізників щодо встановлення дорожніх знаків.

8.

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Попік Т.О. по вулиці Підлісна села Залуччя.

9.

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Богуцької К.В. по вулиці Зарічна села Черче.

10.

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Ромаха В.І. по вулиці Українська села Свіршківці.

11.

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Собкової Г.В. по вулиці Польова села Слобідка-Смотрицька.

12.

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Процкової Є.С. по вулиці Мічуріна села Вікторівка.

13.

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Кривецької Л.І. по вулиці Комунальна смт Чемерівці.

14.

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Домачевського С.В. по вулиці Гагаріна села Шидлівці.

15.

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Шеремети З.О. по вулиці Мічуріна села Вікторівка.

16.

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Нагурного О.І. по вулиці Чкалова села Біла.

17.

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Коруняка М.І. по вулиці Ярослава Мудрого села Кугаївці.

18.

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку громадянина Трофемлюка І.П. по вулиці Незалежності смт Чемерівці.

19.

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Шаравари А.І. по вулиці Чорновола В’ячеслава села Степанівка.

20

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Ласкевича І.В. по вулиці Центральна села Гайове.

21

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Верстюка С.А. по вулиці Гагаріна села Жердя.

22

Про зміну поштової адреси житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Монастирського В.Й. по вулиці Щастя села Демківці.

23

Про присвоєння поштової адреси гаражу громадянина Качуріна П.М. по вулиці Центральна смт Чемерівці.

24.

Про присвоєння поштової адреси гідротехнічній споруді, що перебуває у спільній власності сіл, селища Чемеровецької селищної ради по вулиці Бідонько М.С. села Свіршківці.

25.

Про списання приватного житлового фонду громадянки Синчишеної О.В. по вулиці Кам’яна села Гайове.

26.

Про  надання  дозволу на омолодження зелених насаджень в населених пунктах Чемеровецької селищної ради.

27.

Про  надання  дозволу на видалення аварійних та сухостійних зелених насаджень в населених пунктах Чемеровецької селищної ради.

28.

Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння

в с. Біла по вул. Центральна, 19.

29.

Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння

в с. Кугаївці по вул. Ярослава Мудрого, 11.

30.

Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння

в с. Хропотова по вул. Свободи, 9.

31.

Про  взяття на квартирний облік  Колодій А.А.

32.

Про організацію та проведення у січні-березні 2021 року приписки  юнаків 2004 року народження, які проживають на території селищної ради, до призовної дільниці