Притягнуто до кримінальної відповідальності

Дата: 13.08.2021 08:53

Фото без описуЗа процесуального керівництва прокурорів Чемеровецького відділу Кам’янець-Подільської окружної прокуратури засуджено горе-рибалку.

Зокрема, в ході досудового розслідування встановлено, що обвинувачений, в середині липня 2021 року з метою власного збагачення, достовірно знаючи про заборону вилову водних живих ресурсів забороненими знаряддями лову, неподалік смт Чемерівці на річці Жванчик, що відповідно до Указу Президента України № 474/96 від 27.06.1996 відноситься до Національного природного парку «Подільські Товтри» і є територією природно-заповідного фонду порушив вказану заборону. Вказаними незаконними діями обвинуваченого завдано збитків рибному господарству на суму більше 25 тис. грн.

Вказані обставини знайшли своє підтвердження в ході судового розгляду.

Вироком Чемеровецького районного суду зловмисника засуджено до 1 року обмеження волі та звільнено від відбування покарання із встановленням іспитового строку тривалістю 1 рік.

Наразі вирок не набрав законної сили.