Створення зручних і сучасних умов для дітей у сільських ДНЗ

Дата: 02.09.2021 14:37

Фото без описуПід особистим контролем це питання у селищного голови Олександра Собаня,  а організаційні заходи на місцях здійснюють старости населених пунктів.    Сьогодні   керівник громади  разом з Анатолієм Марцінишиним відвідали Черчецький  дитсадок «Сонечко» . Тут наразі  завершується капітальний ремонт у приміщенні, де функціонуватиме новий харчоблок.  В ході запланованих ремонтних робіт  замінено електромережу  та водопровідні комунікації. З наступного тижня черчецькі дітки будуть харчуватися у ще більш комфортних умовах.