Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти

Дата: 19.10.2021 15:00

про конкурс на заміщення вакантної посади керівника

закладу загальної середньої освіти

Відділ освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Зарічанського ліцею,  який знаходиться за адресою: Хмельницька  область, Кам'янець-Подільський район, с..Зарічанка, вулиця Кам'янецька,84.
           Інформація про основні функціональні обов’язки директора, розмір та умови оплати праці надається відділом освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради.

Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа,  яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):
 - заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

• автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, наукові публікації тощо).
          Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 20 календарних днів з дня прилюднення оголошення за адресою: вулиця Центральна, 40, смт.Чемерівці, відділ освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради Хмельницької області.
          Дата і місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.
          Контактна особа – Ковальчук Майя Сергіївна (тел. 0978005035)