Робимо наші села чистішими та кращими

Дата: 03.06.2022 15:51

Фото без описуЩоденно  активно  проводяться заходи  благоустрою та прибирання територій у селах громади . Так, у Кугаївцях  викошували бур’ян на кладовищі та дитячому майданчику. А ще завезли землю для посадки квітів.  У Хропотові прибирали біля адмінбудівлі, обкошували дитячий майданчик та територію біля пам’ятного знака жертвам Голодомору. А днями раніше встановили виготовлену дерев’яну статую українського козака. Зарічанка  та Жердя прибирали територію біля сільського будинку культури. Працівники освіти та  культури із Бережанки продовжили акцію «За чисте довкілля» в центрі села. На території Юрковецького старостату проводилась робота по підготовці  до поточного ремонту моста по вулиці Центральній.