Загинув за майбутнє України…

Дата: 21.12.2022 17:10

Фото без описуЗ болем душевним Чемеровеччина сприйняла трагічну звістку про загибель у бою з ворогом Драгана Сергія Ігоровича, нашого земляка, чемерівчанина,  13.04.1978 року народження. Вірний військовій присязі військовослужбовець Драган Сергій Ігорович загинув 19.12.2022 р. під час виконання бойового завдання із забезпечення оборони і стримування збройної агресії рф проти України в районі Донецької області.

Без   надійної підтримки та опори залишилася дружина, донька та син. І для них, і для усіх, хто знав Сергія він залишиться у пам’яті світлим, турботливим, щирим, товариським. Наші співчуття близьким та рідним захисника.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Про час прибуття та чин похорону  Сергія Драгана  буде повідомлено згодом