Знову сумна звістка надійшла у нашу громаду

Дата: 17.10.2023 09:07

Фото без опису  Обороняючи українську землю, захищаючи наш народ, виборюючи Перемогу та мирне майбутнє для України, загинув житель села Бережанка Ковальчук Олександр Петрович 31.03.1990 року народження. Олександр родом із Вінницької області. Був учасником АТО  у 2014-2015роках.  З 24.02.2022 року призваний до лав Збройних Сил України. Він був командиром 1 розвідувального відділення розвідувального взводу. Загинув 14.10.2023 року поблизу населеного пункту Кринки Олешківської міської ради Херсонського напрямку, з честю виконавши свій військовий та громадянський обов'язок.

Глибоко сумуємо та висловлюємо щирі співчуття рідним

Вічна слава і пам'ять Олександру!

Вічна слава і пам'ять усім полеглим Героям!