«Доступні ліки» мешканцям Чемеровецької громади

Дата: 31.10.2017 17:09

Фото без описуНа минулому засіданні виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради розглядалось питання про реалізацію  Урядової  програми «Доступні ліки» та стан функціонування аптечної мережі в населених пунктах  громади. З метою забезпечення інформаційного супроводу програми ініціював внесення даного питання до порядку денного  головний лікар Чемеровецького центру первинної  медико-санітарної допомоги Юрій Гречанюк. У своєму виступі перед членами виконкому, виконуючими обов’язків старост у населених пунктах громади лікар проінформував про переваги програми та напрацьований план дій щодо покращення забезпечення населення ліками, на які передбачена компенсація з державного бюджету.  За результатами розгляду прийнято рішення сприяти вирішенню питання забезпечення медичними препаратами  одиноких та одиноко проживаючих громадян, що перебувають на обліку у відділі з питань соціальної політики селищної ради, активізувати роз’яснювальну роботу щодо умов програми серед населення територіальної роботи.