Важливі та виважені рішення приймаються колективно

Дата: 09.02.2018 17:37

Фото без опису

Розвиток галузі освіти на сьогодні дуже фінансово ємка складова селищного бюджету. Та головне навіть не витрати на утримання одного учня, заробітну плату персоналу та самих приміщень. Для повноцінного розвитку сучасної дитини потрібне конкурентоспроможне учнівське середовище. Саме ці питання сьогодні обговорювалися у селі Хропотова місцевими жителями - батьками учнів ЗОШ, педагогами та представниками селищної ради, що відвідали навчальний заклад – першим заступником голови  Юрієм Войтовим, начальником відділу освіти, молоді та спорту Іриною Качуріною та депутатами селищної ради. Щоби піти на рішучий крок - призупинення діяльності навчального закладу - потрібно прийняти виважене рішення, і вході конструктивної розмови цього було досягнуто. Як окремі пункти плану на перспективу – погоджено  проведення організованих та індивідуальних ознайомчих відвідин у Чемеровецький НВК №2, котрий має усі можливості забезпечити якісне надання освітніх послуг 20-ти хропотівським школярам на майбутній навчальний рік, створення дружньої атмосфери для спілкування дітей уже під час їх спільного відпочинку у літньому оздоровчому таборі, а також безболісно вирішено питання працевлаштування педагогів.

Ділове спілкування завершилося на ноті – наші діти  вартують усього кращого сьогодні і на майбутнє.