Дата: 23.04.2024 15:10

1. Про погодження проєкту рішення  селищної ради «Про виконання селищного бюджету Чемеровецької селищної ради за І квартал 2024  року».

2. Про погодження проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін
до селищного бюджету Чемеровецької  селищної територіальної громади на 2024 рік».

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 20.02.2023 року №6 «Про погодження проєкту Програми забезпечення виконання повноважень щодо реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення на 2023-2024 роки».

4. Про погодження проєкту Програми поховання померлих одиноких, невідомих та безрідних громадян на 2024-2026 роки.

5. Про утворення координаційної групи з питань визначення потреб населення Чемеровецької громади у соціальних послугах під час дії на території України або в окремій її місцевості надзвичайного або воєнного стану.

6. Про діяльність Чемеровецької центральної бібліотеки та сільських бібліотек.

7. Про підсумки проведення опалювального сезону 2023-2024 років та заходи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років.

8. Про  надання  дозволу на  видалення аварійних та сухостійних зелених насаджень в населених пунктах громади.

9. Про утворення пересувного віддаленого  робочого місця адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Чемеровецької селищної ради.

10. Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна в інтересах неповнолітньої Олійник Є.С.

11. Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна в інтересах неповнолітнього Жолобницького В.М..

12. Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна в інтересах малолітньої Левчук В.М.

13. Про повернення в сім’ю неповнолітнього Мілуха Б.І.

14. Про взяття на квартирний облік Кощій Анастасії Василівни.

15. Про надання згоди на реєстрацію місця проживання Семенишеної Л.О.

16. Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки на честь загиблого Козака Руслана Олександровича.

17. Різне.