Дата: 10.06.2024 12:34

3.Про погодження проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету Чемеровецької  селищної територіальної громади на 2024 рік».

4.Про погодження проєкту рішення селищної ради «Про затвердження  Плану заходів щодо організації роботи із складання прогнозу бюджету Чемеровецької селищної територіальної громади на 2025-2027 роки.

5.Про діяльність Чемеровецького центру культури, дозвілля і мистецтва.

6.Про створення Молодіжної ради при виконавчому комітеті Чемеровецької селищної ради.

7.Про затвердження інформаційних карток адміністративних послуг у сфері декларування та реєстрації місця проживання (перебування) фізичних осіб.

8.Про погодження проєкту Програми підтримки та розвитку сімейних форм виховання на 2024-2025 роки.

9.Про надання статусу дитини позбавленої батьківського піклування, малолітньому Ропію Дмитру Олеговичу

10.Про надання статусу дитини позбавленої батьківського піклування, м малолітньому  Гранківському Назару Серигійовичу

11.Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна громадянину Савчуку В.М.

12.Про призначення піклувальника над дитиною-сиротою Єршовою К.В.

13.Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання неповнолітнього Барчука Т.В.

14.Про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

15.Про представлення на присвоєння почесного звання України "Мати-героїня" громадянці Дубовій Наталії Віталіївні.

16.Про утворення  Комісії із встановлення факту здійснення догляду (постійного догляду).

18.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 16.12.2020 року №42 «Про утворення комісії з питань евакуації при виконавчому комітеті Чемеровецької селищної ради».

19.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 29.01.2021 року №50 «Про утворення комісії щодо дотримання санітарно-епідемічного та ветеринарного законодавства при виконавчому комітеті Чемеровецької селищної ради».

20.Про  надання  дозволу на видалення аварійних та сухостійних зелених насаджень в населених пунктах Чемеровецької територіальної громади.

21.Про зміну функціонального призначення об’єкта нерухомого майна.

22.Про надання дозволу на тимчасове проживання у житловому будинку (будинку спеціаліста) за адресою: с.Вишнівчик вул. Л. Українки, 1- Б.

23.Про завершення приватизації об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Чемеровецької селищної ради.

24.Про створення та затвердження складу комісії з обстеження стану збереження об’єктів культурної спадщини на території Чемеровецької селищної ради

25.Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Андріївка, вул. Центральна, 30.

26.Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Михайлівка, вул. Незалежності, 11.

27.Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Ямпільчик, вул. Центральна (50 – річчя Жовтня), 94.

28.Про надання дозволу на встановлення меморіальних дошок на честь загиблих Боднарчука Миколи Петровича та Шулик Лілії Миколаївни.

29.Різне.