День відкритих дверей у Центрі розвитку місцевого самоврядування

Дата: 30.01.2018 18:23

Фото без опису

30 січня  у Хмельницькому відокремленому підрозділі Центру розвитку місцевого самоврядування відбувся День відкритих дверей. Під час зустрічі усі присутні  дізналися про хід реформи з децентралізації у 2017 році, ознайомилися  з діяльністю Хмельницького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування, історіями успіху громад Хмельниччини та пріоритетами  розвитку територій на 2018 рік.
Учасники даного заходу мали нагоду поспілкуватися з керівниками обласної ради та адміністрації, депутатами Хмельницької обласної ради, керівниками департаментів та управлінь Хмельницької ОДА, головами ОТГ. У зустрічі також брав участь Чемеровецький селищний голова, який мав можливість поділитися своїми здобутками та напрацюваннями  протягом 2017 року, а також перейняти досвід у інших спроможних об’єднаних територіальних громад.