Навчання питань е-декларування

Дата: 10.03.2017 20:38

Фото без опису

Метою проведення тренінгу було ознайомлення декларантів із ключовими положеннями законодавства щодо декларування та надання практичної допомоги у застосуванні нової  системи електронного декларування на основі розроблених НАЗК методичних та навчальних матеріалів. Роз’яснено заповнення по розділах декларації.  Особливо детально зупинилися на питаннях про об’єкти нерухомості, спільної власності, грошові активи, кредити тощо.

Начальник юридичного відділу селищної ради Р.Приймак звернув увагу присутніх  на відповідальність щодо несвоєчасного подання декларацій, неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банка або про суттєві зміни у майновому стані, про подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у деклараціях. Декларантів ознайомлено із роз’ясненнями Національного агентства щодо застосування окремих положень ЗУ «Про запобігання корупції» щодо заповнення електронних декларацій (затвердженого рішенням Національного агентства від 11.08.2016 р. №3). Також повідомлено, що з додатковою інформацією можна ознайомитися на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції у рубриці «Декларування»