Готуємося до зими

В селі Степанівка бригадою КП «Комунсервіс» були зрізані аварійні дерева, які  передані  сім’ям вимушено переміщених осіб для опалювання в зимовий період.

15:15 27.09.2022

Господарські роботи в селі Летава

Сьогодні техніка КП «Комунсервіс» (вишка та екскаватор) працювали в селі Летава. Здійснено заміну 30 лампочок вуличного освітлення по вул. Українська, Дружби, Центральна, Ярослава Мудрого та розпочато роботи по будівництву котельні в Летавському ліцеї.

14:48 26.09.2022

Безоплатні побутові послуги внутрішньо переміщеним особам

Сьогодні для забезпечення потреб ВПО у пранні білизни придбано пральну машину для Андріївського старосту. Всього в старостаті проживає 16 сімей переселенців. Пральну машину буде встановлено в санітарній кімнаті адміністративного приміщення старостату.

14:46 26.09.2022

РЕЙД “УРОК”

Працівниками служби у справах дітей з 1 вересня розпочато проведення рейду «Урок». Мета заходу - виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин даного явища, запобігання бездоглядності та безпритульності дітей.

14:42 26.09.2022

Поточний ремонт даху

Створення належних умов для навчання та виховання дітей дошкільного віку - одне з пріоритетних завдань. Після негоди ремонту потребував дах Кочубіївського закладу дошкільної освіти. Силами працівників старостату проведено необхідні роботи в дошкільному навчальному закладі «Берізка» села Кочубіїв.

14:52 23.09.2022

Заходи благоустрою проводяться постійно

З метою забезпечення комфорту пересування пішоходів по тротуарній доріжці поблизу села Юрківці та її естетичного вигляду працівниками  старостату проведено заходи благоустрою.

14:46 23.09.2022

Триває збір продуктів

У населених пунктах громади триває збір продуктів харчування для потреб Збройних Сил України. Крім городини мешканці сіл приносять борошно, цукор, тушонки та консервацію.

14:39 23.09.2022

Удосконалення системи водопостачання

Сьогодні в селі Хропотова встановлено пристрій «Каскад» на водонапірній вежі  по вулиці Броніслава Мельника. Пристрій регулюватиме тиск води у системі, що дозволить забезпечити постійний та рівномірний водовідтік. Роботи проведено  електриком КП «Комунсервіс».

14:36 23.09.2022