Заходи соціального характеру для різних категорій

Сьогодні представники мультидисциплінарної мобільної команди відділу соціальної політики    провели  зустріч з переселенцями, що проживають у селах Сокиринецького старостинського округу , в ході якої було вручено гуманітарну допомогу у вигляді аптечок та дитячих гігієнічних наборів. Також проведено захід  на тему гендерно-зумовленого насильства. А учням Сокиринецької гімназії вручено подарунки -  спортивний інвентар.

17:10 01.05.2023

Приступили до сезонних городніх робіт

У селі Шидлівці, де  у гуртожитку проживають вимушено переміщені особи, староста   Петро Семенишин  потурбувався, щоб у переселенців  була змога мати свою сезонну городину. Для того було підготовлено грунт на колишніх шкільних ділянках. А  посівним матеріалом овочевої групи їх забезпечено в рамках проєкту «Згуртовані громади» за підтримки Програми USAID аграрного і сільського розвитку.

17:05 01.05.2023

Заходи озеленення та окультурення

Щорічно весною у селах громади проводиться насадження молодих  дерев у місцях, де  видалено аварійні, або на нових ділянках. У Бережанці у сільському парку висаджено  молоді дуби. У селах Кормильче та Біла  посадили алеї лип та вишень.

17:01 01.05.2023

В селах громади активно проводяться заходи благоустрою

Погожі весняні дні дають можливість активно працювати по благоустрою наших населених пунктів.  В селі Кугаївці днями проведено  упорядкування  території довкола Будинку культури, Тут проводився капітальний ремонт пам'ятника загиблим воїнам-односельчанам у Другій світовій війні.Також підрізано дерева над пам’ятником Масловському.

16:44 01.05.2023

Відбулося засідання комісії з розгляду питань про перебування особи на утриманні

Під головуванням заступника селищного голови Юлії Повар відбулося засідання комісії з розгляду питань про перебування особи на утриманні, на якому розглядалося питання утримання сина батьком. За умови підтвердження факту утримання особи  органом місцевого самоврядування за місцем реєстрації заявника видається довідка  про перебування особи на утриманні.  Довідки про перебування на утриманні видаються для призначення (перерахунку) пенсії у зв’язку з втратою годувальника та у інших випадках, передбачених чинним законодавством України. Якщо комісія не змогла безперечно встановити факт перебування особи на утриманні, вона пропонує заявнику звернутися до суду.

15:16 27.04.2023