Мотивація педагога як умова зростання професійної компетентності

Таку назву мав  експрес, який організовано для педагогів з особливостей організації виховного процесу сучасної школи. Перша онлайн-зустріч відбулася з педагогами- організаторами. Визначено акценти ціннісного орієнтування, принципи виховання по-новому, креативні підходи до організації діяльності учнівського самоврядування.

16:04 01.11.2021

З 1 листопада запроваджуються суворі обмеження!

У зв’язку із запровадженням “червоного” рівня епідемічної небезпеки з 1 листопада працівниками селищної ради проводиться прийом громадян  тільки з негативним ПЛР-тестом або COVID-сертифікатом. Також обов’язкове дотримання у приміщенні  маскового режиму.

11:34 01.11.2021

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника!   Вітаю тих, хто вдень і вночі працює на автобусах, легковому та вантажному транспорті, а також усіх автолюбмтелів. Ви сидите за кермом різних авто, але усі Ви – на одній дорозі. Нехай вона для  Вас завжди буде щасливою!  А від майстерності та якості роботи наших дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень та безпека пасажирів. Бажаю   усім  подальшої успішної та безаварійної роботи, нових трудових здобутків, міцного здоров’я, щастя, добробуту та невичерпної енергії.

15:56 29.10.2021

В селі Андріївка встановлено пішохідну доріжку

На прокладання доріжки, яка веде до будинку старостату, поштового відділення та фельдшерського пункту,  використали бетонні плити, які зберігались на території комунального підприємства. Влаштування їх забезпечили працівники товариства «Промінь Галичина».

15:55 29.10.2021

Відновлено освітлення в селах Сокиринецького старостату

Над відновленням вуличного освітлення в селах Сокиринці, Збриж, Вишневе  працювали комунальники. З використанням автовишки КП «Комунсервіс» проведено заміну лампочок, які вийшли з ладу, внаслідок чого відновлено освітлення  на п’ятнадцяти опорах.

14:00 29.10.2021

Селищний голова привітав працівників Чемеровецького АТП з професійним святом

Сьогодні, напередодні Дня автомобіліста та дорожника, в залі засідань Чемеровецького АТП відбулись урочисті збори працівників автопідприємства, ремонтних станцій, водіїв таксі та дорожніх служб. На урочини до автомобілістів завітав селищний голова Олександр Собань. Грамотами  територіальної громади відзначено  колектив ТДВ «Чемеровецьке АТП 16847» та водія пасажирського транспорту Руслана Кухара.

13:59 29.10.2021

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств!

Метою Проєкту є запровадження культури відповідального поводження з використаною тарою з-під засобів захисту рослин, збільшення обсягів збору та забезпечення належної переробки такої тари, вдосконалення логістичних маршрутів для оптимізації процесу збору, налагодження комунікації між усіма суб’єктами, а також підвищення стандартів поводження з такою тарою.

10:42 29.10.2021

Оперативна інформація про поширення COVID-19

Станом на 29 жовтня 2021 року за минулих дві  доби серед жителів територіальної громади  виявлено в результаті  дослідження методом ПЛР тестування 30 нових випадків захворювання.

09:53 29.10.2021