Грейдерування доріг

В селі Хропотова сьогодні проведено грейдерування доріг. Працювала техніка комунального підприємства КП «Комунсервіс»

17:12 15.04.2024

Прокладання водопроводу

Сьогодні комунальна техніка КП «Комунсервіс» була задіяна до робіт з прокладання нової ділянки водогону в селі Вишнівчик по вулиці Героїв Небесної Сотні.

17:11 15.04.2024

Чергова допомога військовим

Жителі Вишнівчицького старостинського округу спільно з колективами місцевої гімназії та Вишнівчицького лісництва Ярмолинецького Держлісгоспу підготували чергову партію допомоги військовим частинам ЗСУ.  Спільно виготовлені м'ясні консерви та маскувальні сітки вже спрямовані у військові частини.

17:10 15.04.2024

Впорядкування територій

В селах Кочубіїв, Бережанка, Сокиринці та Чорна сьогодні проводили прибирання квітників,  парків, побілку дерев та бордюрів. Роботи навесні вистачає, а напередодні Велекодніх свят добрі господарі дбають про лад на підвідомчих територіях.

15:55 12.04.2024

Благоустрій території сільського кладовища

В Красноставському старостаті  організовано проведення заходів благоустрою на місцевому кладовищі. Комунальним працівником проводиться викошування трави та молодої порослі.

15:53 12.04.2024

Заходи благоустрою у населених пунктах

У селах Бережанка та Красноставці працівниці закладів культури, освіти, соціальної сфери та працівники старостату провели заходи благоустрою прилеглих до вищевказаних закладів територій.

16:55 11.04.2024

Впорядкування території стадіону

Сьогодні в селі Сокиринці силами учнів місцевої гімназії спільно з комунальним працівником старостинського округу проведено впорядкування території сільського стадіону.

16:52 11.04.2024