Відбулася позачергова сесія

Сьогодні селищний голова Олександр Собань скликав п’ятдесят четверту позачергову сесію, до порядку денного якої було включено важливі питання щодо підтримки Збройних Сил України.  Напередодні нашими волонтерами на запит військових було ввезено з-за кордону   транспортні засоби, які необхідно якомога швидше передати у військові підрозділи, оскільки їх дуже потребують наші захисники. Також прийнято рішення про визнання гуманітарною допомогою двох автобусів, які за кошти наших аграріїв придбані у Польщі та передані громаді для  вирішення проблеми підвезення школярів до навчальних закладів. Та передано 120 літрів бензину з балансу Чемеровецької багатопрофільної лікарні для потреб другого відділу РТЦК та СП.

17:00 25.09.2024

Грейдерування доріг Сокиринецького старостату

Два дні поспіль комунальна техніка КП «Комунсервіс» працювала на вулицях Сокиринецького старостату. В понеділок проведено розгортання щебеню та грейдерування доріг у селі Збриж, а сьогодні аналогічні роботи проводились на вулицях Сокиринець

16:46 24.09.2024

Пройшла акція «Твоя кров врятує життя»

24 вересня у Чемеровецькій громаді пройшла акція «Твоя кров врятує життя». 84 жителя громади, представники усіх галузей та організацій громади, а також студентська молодь, долучилися до загальної важливої справи та здали кров для потреб Збройних Сил України! Ще більше було бажаючих допомогти у порятунку та лікуванні військових. Тому найближчим часом забір крові буде продовжено, про що повідомимо додатково на сайті селищної ради.

16:25 24.09.2024

Продовжуємо допомагати військовим

Сьогодні жителі Жердянського та Кочубіївського  старостинських округів підготували черговий вантаж з продовольства  для військових Збройних Сил України. З Кочубіїва для наших захисників передано ще одного дрона. До акції долучилися і Жердянські школярі, які підготували листи подяки та малюнки для військових. «Повертайтесь живими  і з Перемогою додому» - написали учні нашим  захисникам.

16:24 24.09.2024

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З РОДИНАМИ ГЕРОЇВ-ЗАХИСНИКІВ

Днями в Чемеровецькій громаді відбулася зустріч представників громадської організації «Центр реабілітації та відновлення» з родинами  наших Героїв-захисників. До участі були запрошені як дорослі члени сімей, так і діти.

15:17 24.09.2024

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура забезпечила повернення у комунальну власність земель в межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою забезпечено реальне виконання судових рішень про визнання незаконними та скасування наказів ГУ Держгеокадастру та державної реєстрації права власності на земельні ділянки, а також повернення територіальній громаді ділянок вартістю майже 14 мільйонів гривень.

09:17 19.09.2024