Хмельницька область, Чемеровецький район

Обговорили актуальні питання діяльності громади

Відповідно до робочого плану сьогодні   відбулась апаратна нарада за участю виконуючих обов’язки старост. Начальники відділів виконавчого комітету доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та повідомили про заплановані заходи на поточний. Детальними в обговоренні з в.о старост стали теми вивезення матеріалу для ремонту доріг, проведення заходів освітлення та водозабезпечення, готовності до нового опалювального сезону.  Визначились з черговістю залучення працівників та техніки  комунального підприємства «Комунсервіс» до виконання господарських робіт в селах об’єднаної селищної ради.

16:53 12.10.2020

Замінено цямбриня в селі Красноставці

Чемеровецька селищна рада продовжує виділяти кошти бюджету на проведення ремонтів криниць громадського користування. Сьогодні оновлено цямбриня  на криниці в селі Красноставці по вулиці Головатюка.

16:52 12.10.2020

І не буде переводу українському народу

Напередодні Дня захисника України та українського козацтва у Чемеровецькій центральній бібліотеці для дітей відбулося пізнавально-розважальне шоу: "І не буде переводу українському народу, доки з глибини сторіч долина відгомін слави козаків". Готували свято для учнів 3-В класу Чемеровецького НВК №1. Окрім пізнавальної частини, в якій діти знайомилися з історією козацтва, звичаями, які панували на Запоріжській Січі, бойовими звитягами. Також учасники мали можливість взяти участь в різноманітних тематичних конкурсах: "Сильна рука", "Втеча з полону", "Врятувати пораненого товариша" та інші. Під час конкурсів діти демонстрували кмітливість та розум, а ще знання з історії козацтва в інтелектуальних вікторинах.

16:49 12.10.2020

Петиція на розгляді Чемеровецької селищної ради

Петиція "Облаштування "нормального" спортивно-ігрового майданчика на території Чемеровецького НВК #2 - електронна петиція"набрала необхідну кількість голосів та перебуває на розгляді Чемеровецької селищної ради.

15:37 12.10.2020

З глибини сторіч луна козацький клич

В рамках відзначення 14 жовтня  Дня українського козацтва та Дня Захисника України Чемеровецька центральна бібліотека організовує ряд тематичних заходів. Першим з них став літературний модуль пам’яті: "З глибини сторіч луна козацький клич". Усі охочі можуть ознайомитись з історичними віхами становлення козацтва України на сторінках пропонованих видань.

15:17 09.10.2020

Бесіди та роз’яснення як засіб профілактики

З метою попередження злочинності, насильства, булінгу, інших негативних явищ в соціумі та пропаганди здорового способу життя завідувачка сектору «Служба у справах дітей» Валентина Семенишина проводила сьогодні роз’яснювальну роботу серед жителів та гостей селища Чемерівці. В ході зустрічей з перехожими, спілкування з ними давалися роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності за вчинення згаданих злочинів.

15:17 09.10.2020

Ремонтні роботи на вулиці Наливайка

З метою вирішення проблеми з водовідведенням на цій складній дорозі обабіч однієї сторони раніше встановлено 100 метрів телескопічних бетонних лотків. На цьому етапі придбано ще 70 лотків. Сьогодні майстри розпочали підготовчі роботи для їх встановлення.

15:16 09.10.2020

«Червоній калині» – 30 років

Сьогодні  свій ювілей  відзначає Чемеровецький  ясла –садок  № 2 «Червона калина». За період своєї роботи дитячий садок  випустив у щасливе  майбутнє  890 випускників.  З цієї нагоди   у піднесеному настрої  вихованців  та працівників дошкільного закладу відбувся урочистий захід «Ювілейний калейдоскоп».

15:08 09.10.2020

Оголошення про початок громадського обговорення

Товариство з обмеженою відповідальністю "Оболонь Агро" оголошує про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та Звіт з оцінки впливу на довкілля "Будівництво складу паливо-мастильних матеріалів зі встановленням резервуарного парку та організованим місцем видачі пального на території тракторної бригади ТОВ "Оболонь Агро".

14:31 09.10.2020

Привітали з професійним святом

За поданням Ради адвокатів Хмельницької області  Подякою Чемеровецької об’єднаної територіальної громади за сумлінну працю, спрямовану на захист конституційних прав людини, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня юриста відзначено адвоката Олега Полігова. Вручення відзнаки та цінного подарунка відбулось сьогодні в кабінеті селищного голови Олександра Собаня.

16:29 08.10.2020