Чемеровецька селищна територіальна громада

Подякували за роботу та привітали з прийдешніми святами

Приємним сюрпризом розпочався сьогоднішній робочий день для працівників комунального підприємства «Комунсервіс». Напередодні різдвяних та новорічних свят їх привітали Чемеровецький селищний голова Олександр Собань та його перший заступник Юрій Войтов. До привітань   працівники отримали новорічні солодкі  подарунки. У ці передноворічні дні щиро дякуємо усім працівникам КП «Комунсервіс» (директор Василь Олійник) за щоденну роботу по наданню послуг з прибирання, впорядкування, благоустрою селища та населених пунктів територіальної громади. Саме завдяки вашим старанням наше містечко засяяло яскравими, святковими вогнями, додаючи мешканцям гарного настрою та оптимізму! З прийдешніми святами!

15:19 24.12.2020

Чемеровецька громада отримала Вифлеємський вогонь миру

Сьогодні  за сприяння Контінентал Фармерз Груп в рамках Міжнародної щорічної скаутської акції до святкування Різдва Христового «Мир у кожен дім»,  яка полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа, регіональний менеджер Микола Кузь  привіз до Чемеровецької громади Вифлеємський вогонь миру. В кабінеті селищного голови Олександра Собаня  відбулась церемонія передачі  вогню,   «іскорки миру, благополуччя і щастя».

16:47 23.12.2020

Очистили тротуари від снігу

Незначний снігопад та дощ створили незручності  на пішохідних зонах  селища. З метою їх усунення на тротуари виїхала техніка комунального підприємства «Комунсервіс». Трактор очистив від талого снігу пішохідні доріжки Чемеровець.

16:27 23.12.2020

Привітали ювілярку в селі Ямпільчик

Поміж  послуг, які надають соціальні робітники своїм підопічним, вони також виконують приємну місію – вітання їх з ювілейними датами і днями народження. Днями  соціальний робітник в селі Ямпільчик Надія Худа привітала з 95-річним ювілеєм Шлапак Ганну Григорівну,  передала їй вітальну  листівку та подарунок від селищного голови. Народилась ювілярка в багатодітній родині, разом пережили важкі роки голоду і війни. Не шкодувала сил в роки післявоєнної відбудови. Разом з чоловіком виховувала сина, який уже відійшов у небуття, пережила і свого онука, з яким простилась у березні цього року. Були в житті радісні і  добрі події, про які сьогодні згадує у родині, з невісткою, онучкою, правнуками та двома праправнуками.

16:26 23.12.2020

Засідала Опікунська рада

З метою забезпечення виконання селищною радою повноважень в частині захисту прав та інтересів осіб, що потребують опіки та піклування, сьогодні проведено засідання Опікунської ради.

15:51 23.12.2020

Майстер-клас з виготовлення новорічних іграшок

Днями у Чемеровецькому Центрі культури, дозвілля та мистецтв відбувся майстер-клас з виготовлення новорічного сніговика з побутових матеріалів. Під керівництвом творчої майстрині Інни Мельниченко усі плідно працювали. У дитячих очах світилась зацікавленість і радість, адже кожен розумів, що незабаром власноруч виготовлений сніговик стане прикрасою біля новорічної ялинки!

15:49 23.12.2020

Працювала комісія по наданню матеріальної допомоги

Сьогодні відбулося останнє в цьому році засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги  окремим категоріям громадян.  За результатами  детального  аналізу члени комісії  напрацювали пропозиції для формування проєкту розпорядження селищного голови щодо виплати визначеного розміру допомоги.

15:48 23.12.2020

На захисті прав дитини

З метою попередження дитячої бездоглядності, вжиття відповідних заходів щодо виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, надання їм соціальної, правової, медичної допомоги фахівці відділу з питань соціальної політики спільно з поліцейським офіцером громади провели профілактичний рейд «Діти» в селах Шидлівці та Криків.

16:00 22.12.2020

В селах Шидловецького старостату поремонтували вуличне освітлення

Сьогодні в села Шидлівці, Вікторівка, Криків направлено працівників і техніку комунального підприємства для проведення ремонту ліхтарів та заміни ламп, які вийшли з ладу. Загалом протягом дня відновлено освітлення на 10 опорах.

15:59 22.12.2020

Привітали з професійним святом

Щороку 22 грудня в Україні святкують День енергетика. З цієї нагоди заступник селищного голови Юлія Повар взяла участь в урочистих зборах колективу Чемеровецького РЕМу. Юля Миколаївна привітала колектив енергетиків з професійним святом, побажала успішної праці, стабільного функціонування енергетичної галузі, яка є вагомою складовою економіки держави та повсякденного побуту громадян.

15:57 22.12.2020