Чемеровецька селищна територіальна громада

Зустріч селищного голови з керівниками підприємств та організацій

Сьогодні відбулась робоча  зустріч  селищного голови  Олександра Собаня з керівниками підприємств, установ та організацій селища.  На зібранні обговорювалися  питання їх діяльності, проведення заходів благоустрою у селищі,  стан захворювання та реалізацію заходів із запобігання поширенню  захворювання  на Covid-19, зокрема,  в частині вакцинування, функціонування Чемеровецької багатопрофільної лікарні та ряд інших.

16:48 31.05.2021

Зустріч з представницею прокуратури

31 травня 2021 року на базі Чемеровецького НВК №1 відбулася зустріч старшокласників із прокурором Чемеровецького відділу Кам'янець - Подільської окружної прокуратури Іриною Фурман. Прокурор познайомила здобувачів освіти із основами юридичної професії та розповіла про складові кримінальної відповідальності неповнолітніх. Особливу увагу  Ірина Олександрівна звернула на проблему призначення покарань особам, яким ще не виповнилось 18-ти років.  На поставлені школярами запитання присутні отримали змістовні відповіді. Загалом  вийшла конструктивна розмова та змістовна зустріч.

16:35 31.05.2021

Чемеровецька селищна рада  оголошує  конкурс  на   заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Чемеровецька школа мистецтв».

14:57 31.05.2021

Призначено директора КНП «Чемеровецький центр первинної медико-санітарної допомоги»

Сьогодні на пленарному засіданні   селищної ради   розглянуто питання   про призначення директора комунального некомерційного підприємства «Чемеровецький центр первинної медико-санітарної допомоги».   Депутати врахували  рішення   комісії з  проведення конкурсу   та  одноголосно підтримали на цю посаду кандидатуру Пелехацького Віктора Анатолійовича.

16:08 28.05.2021

Відбулось пленарне засідання сьомої сесії селищної ради

Сьогодні  в лекційній залі Центру культури, дозвілля та мистецтв  під головуванням селищного голови Олександра Собаня відбулась сесія селищної ради. Депутати одноголосно підтримали створення комунальної установи «Чемеровецька школа мистецтв», передачу артезіанської свердловини с.Андріївка з балансу  селищної ради в оперативне управління та на баланс КП «Комунсервіс», затвердили   Порядок  найменування  (перейменування) вулиць, провулків, надали дозвіл  відділу освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради   на списання з балансу установи основних засобів.

16:06 28.05.2021

Зустріч з керівниками благодійних фондів

підтримку  постійним благодійникам, меценатам, генеральному директору  благодійного фонду «Гуманітарна допомога міста Білефельд» (Німеччина) Пітеру Регеру, директору благодійної організації «Фонд Благодійність» Ірині Герелюс та  керівнику Чемеровецького районного благодійного фонду «Карітас-Чемерівці» Василю Демчишину. Понад п’ять років фонди підтримують наші медичні, освітні заклади, а також надають гуманітарну допомогу  дітям, які виховуються  в родинах пільгового статусу та одиноким людям поважного віку.  З працівниками відділу з питань соціальної політики проговорили можливості подальшої співпраці та підтримки жителів громади.

16:04 28.05.2021

Форум громадянської зрілості «МАЙБУТНЄ МОЄЇ ГРОМАДИ»

Щорічний і уже традиційний Форум, який провели освітяни в онлайн-режимі, засвідчив активну громадянську позицію здобувачів освіти і бажання спільно з дорослими реагувати на виклики сьогодення.   Представлено 12 різнопланових проєктів  і всі вони заслуговують на особливу увагу, адже підказують шляхи вирішення актуальних екологічних та соціальних проблем. А ще Форум яскраво продемонстрував небайдужість молодих людей до життя громади, бажання перетворити шкільні подвір’я та власні населені пункти у місця, де затишно і комфортно жити.

15:58 28.05.2021

Забезпечили довіз учнів до пунктів тестування ЗНО

Сьогодні 94 одинадцятикласники закладів загальної середньої освіти Чемеровецької громади вирушили до м. Кам'янця-Подільського складати тестування з математики, яке є обов’язковим для всіх випускників. До місця призначення автобуси супроводжували поліцейські.

15:57 28.05.2021

Вуличне освітлення сіл громади

Для селищного голови Олександра Собаня впродовж тривалого часу питання вуличного освітлення сіл залишалося одним із пріоритетних. Сьогодні це реалізований проєкт у більшості населених пунктів, проте для деяких сіл заходи освітлення залишаються актуальними. Днями працівники  КП «Комунсервіс» працювали над встановленням нової фанарної лінії  по вулиці   Островського в с.Залуччя.

16:57 27.05.2021

Відбулися засідання постійних комісій

В ході зібрань  депутати погодили напрацьований проєкт  порядку денного, до якого включили 14 питань. Серед них – про створення Чемеровецької школи мистецтв, заключення контракту з директором КНП «Чемеровецький центр первинної медико-санітарної допомоги» . Також депутати погодили проєкти рішень щодо передачі та списання деяких основних засобів.

16:49 27.05.2021