Відбулась п’ятдесята сесія селищної ради

Сьогодні у великій залі Чемеровецького центру культури, дозвілля та мистецтв відбулось останнє пленарне засідання сесії Чемеровецької селищної ради VII скликання. В ході розгляду напрацьованого порядку денного депутати заслухали звіт про виконання бюджету селищної ради та погодили внесення змін до нього. Одноголосно підтримали  входження Чемеровецької селищної ради до складу засновників комунального некомерційного підприємства «Чемеровецький центр первинної медико-санітарної допомоги», комунального некомерційного підприємства «Чемеровецька центральна районна лікарня», Чемеровецького районного центру фізичного здоров’я населення «Товтри», Чемеровецького спеціалізованого лісогосподарського об’єднання «Агроліс», Чемеровецького районного трудового архіву.  Також депутати погодили призначення директора Степанівського закладу дошкільної освіти «Сонечко».

13:45 30.10.2020

Провели засідання виконкому

Сьогодні  у великій залі Центру культури, дозвілля та мистецтв  відбулось засідання виконкому, до порядку денного якого включено 14 питань, що  були розглянуті за участі  22 членів виконавчого комітету.

13:44 30.10.2020

Відбулись засідання постійних комісій селищної ради

В ході підготовки до 50-ї сесії селищної ради VII скликання сьогодні відбулось засідання постійних комісій. Після розгляду питань виконання бюджету та внесення змін до нього, члени комісій погодили прийняття будівель та об’єктів із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чемеровецького району у спільну власність сіл, селища Чемеровецької селищної ради. Також відповідно до Порядку розгляду електронних петицій  підготували до сесії пропозиції щодо реалізації  петиції «Облаштування «нормального» спортивно-ігрового майданчика на території Чемеровецького НВК № 2».

12:50 29.10.2020

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади

Сьогодні в залі засідань селищної ради відбулось засідання конкурсної комісії по відбору кадрів відділу освіти селищної ради. Відбір проводився на посаду  директора  комунальної установи  «Степанівський  заклад  дошкільної освіти  «Сонечко». До участі в конкурсі  надійшла заява однієї претендентки. Відповідно до Порядку проведення конкурсу члени комісії проведуть оцінювання відповідей конкурсантки на екзаменаційні білети та  комісійним рішенням внесуть на розгляд сесії Чемеровецької  селищної ради.

12:48 29.10.2020

Відзначили 76-у річницю вигнання нацистів з України

З цієї нагоди працівники  селищної ради поклали квіти до  обеліску загиблим воїнам у Другій світовій війні в Парку Слави селища Чемерівці. «Ми маємо пам’ятати подвиг героїв, чия боротьба, самовіддана праця та героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас має жити пам'ять про неоціненний внесок наших земляків у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х, ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні», - зазначив у своєму виступі   селищний голова Олександр Собань. Учасники заходу вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання.

15:08 28.10.2020

Нові ідеї Центру модерації

Вчора  у Центрі відбулась зустріч,  присвячена підготовці нових кроків по реалізації завдань Концепції державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року. Передбачено, зокрема, дослідження загрозливих чинників формування патріотизму та утвердження національних цінностей. Визначено наступні пріоритети національно-патріотичного виховання: розвиток громадянської активності, створення системи військово-патріотичного виховання і духовно-моральний аспект. Важливим є також питання співпраці органів державної влади та місцевого самоврядування, яке можна активізувати шляхом створення єдиного Центру національно-патріотичного виховання.

15:07 28.10.2020

Автовишка комунального підприємства працювала в Кугаївцях

Сьогодні, використовуючи автовишку комунального підприємства «Комунсервіс», проводилося відновлення вуличного освітлення. По  вулицях Центральній та Скопецького замінили 6 ламп та 1 ліхтар,  які вийшли з ладу.

15:06 28.10.2020

Шановні земляки!

25 жовтня ми з вами з честю пройшли випробування на нашу згуртованість, одностайність думки та голосу!  Я щиро дякую особисто кожному з вас за  підтримку! Відчував її щоденно до виборів, особливо відчутно  це було впродовж усього дня неділі. А підтвердженням  того став результат вашого голосування. Вважаю, що це наша спільна перемога. Це перемога нашої команди, усієї когорти однодумців, котрі глибоко переконані у необхідності подальшого перспективного розвитку, кожного мешканця кожного населеного  пункту нашої громади і тих, що  приєднуються до нас, хто вірить у поступальні зміни на краще! Глибоко вдячний вам! Разом, спільними зусиллями творитимемо майбутнє Чемеровеччини!

17:48 27.10.2020

Democracy Cake - рецепт демократії

В рамках ініціативи Громадської Ініціативи України Чемеровецька центральна бібліотека отримала настільну - гру "Democracy Cake - рецепт демократії". Це новий інструмент роботи для бібліотеки та корисний кейс в напрямку розвитку навиків побудови демократичного суспільства. Гра була розроблена норвезькою організацією «Rafto Foundation for Human Rights», перекладена для польських та українських організацій та навчальних закладів Фондом «Освіта для демократії» та Громадською спілкою «Громадські ініціативи України». Проєкт передбачає в ігровій формі  ініціювати дискусію на тему демократії та громадської активності.

15:49 27.10.2020

Заходи освітлення у Гайовому

Минулого тижня працівники КП «Комунсервіс» в селі Гайове розпочали монтаж лінії вуличного освітлення.  Майстри уже завершили  встановлення ліхтарів по вулицях Центральній та Кам’яна. Сьогодні майстри працюють на лінії по вулиці Гагаріна. Загалом для повного освітлення села передбачено встановити майже 40 ліхтарів.

15:48 27.10.2020