Хмельницька область, Чемеровецький район

Online-семінар для директорів інклюзивно-ресурсного центру

Директор інклюзивно-ресурсного центру селищної ради Світлана Пушкаренко  взяла участь в online-семінарі, який проводив обласний ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти з питань раннього втручання як запоруки успішної інклюзії. Обговорювали питання міжвідомчої взаємодії Інклюзивно-ресурсного центру з закладами охорони здоров’я,  закладами освіти та громадськими організаціями. Ознайомилися з діяльністю Хмельницького спеціалізованого будинку дитини, соціального центру Святого Миколая Чудотворця, які надають реабілітаційні послуги особливим діткам. Поспілкувалися з обласним дитячим психіатром Раїсою Антонюк. Зустріч була інформативною та дуже потрібною як фахівцям, так і батькам вихованців ІРЦ.

16:49 22.10.2020

В селі Почапинці розпочали встановлення дитячого майданчика

До робіт активно долучились батьки вихованців дошкільного навчального закладу «Берізка». Виконуючий обов’язки старости Віталій Загородній забезпечив усіма необхідними будівельними матеріалами. Уже найближчими днями, за сприятливих погодних умов, дітки зможуть розважатись на нових ігрових гойдалках та гірках.

16:48 22.10.2020

Онлайн платформа «Інноваційне виховання»

Проведено перші заняття на онлайн-платформі для заступників директорів з виховної роботи і класних керівників Свіршковецької, Кугаєвецької та Черчецької ЗОШ І-ІІІ ступенів з актуальних питань організації виховного процесу в сучасних умовах.

16:36 22.10.2020

Запрошуємо взяти участь у фотоконкурсі

З метою забезпечення активності учнівської молоді з початком  осінніх канікул гуртківці Чемеровецького будинку школярів оголосили заочний фотоконкурс "Щаслива родина", який  триватиме до 30  жовтня  2020 року. Родинні фото надсилати у вайбер-групу "Педагоги-організатори". Підсумки фотоконкурсу будуть оголошені  на початку листопада.

16:35 22.10.2020

Ремонт вуличного освітлення в селі Біла

Черговим  населеним пунктом, в якому працювала  бригада працівників комунального підприємства «Комунсервіс», що проводить монтаж та ремонт на лініях вуличного освітлення, стало село Біла.  Проведено заміну десяти ламп, які вийшли з ладу. Також майстри встановили ліхтарі на фасаді Більського сільського будинку культури.

16:33 22.10.2020

Засідала Опікунська рада

З метою забезпечення виконання  селищною радою повноважень в частині захисту прав та інтересів осіб, що потребують опіки та піклування, сьогодні проведено засідання Опікунської ради.

16:32 22.10.2020

Культурні послуги в ОТГ для людей поважного віку: сутність, проблеми, перспективи

Одним із напрямків діяльності Хмельницького регіонального центру підвищення кваліфікації є науково-методична діяльність. Працівники і викладачі центру готують науково-практичні, навчально-методичні, інформаційні матеріали й видання; на базі центру з року в рік проводяться соціологічні дослідження й опитування. Не став виключенням і 2020 рік. Цікавою й емоційно-насиченою була участь в культурно-мистецькому проекті під назвою «Культура проти «ейджизму»: дослідження культурних послуг для осіб похилого віку в ОТГ». Проект реалізовувався громадською організацією «Інститут соціальної політики регіону» (м. Харків) за підтримки Українського культурного фонду[1] протягом червня-жовтня 2020 р. в п’яти областях України – Запорізькій, Івано-Франківській, Миколаївській, Харківській та Хмельницькій. Координаторкою проекту у Хмельницькій області була Тетяна Гаман — заступник директора центру.

09:41 22.10.2020

Відновлено вуличне освітлення в селі Чорна

Сьогодні сформована бригада працівників комунального підприємства «Комунсервіс», які проводять монтаж та ремонт на лініях вуличного освітлення, працювали в селі Чорна. Використовуючи автовишку майстри провели освітлення подвір’я Чорнянського сільського будинку культури. Також здійснили заміну ліхтарів вуличних електромереж, які вийшли з ладу.

12:40 21.10.2020

500 тонн щебеню завезено в село Кочубіїв

За домовленістю селищного голови Олександра Собаня з генеральним директором товариства "Промінь Галичина" Олександром Бурейком щебінь розвезено вулицями села. Майже в усіх населених пунктах селищної ради тривають поточні ремонти доріг комунальної власності.

12:31 21.10.2020

Врегульовано земельні питання в селі Черче

Днями працівники відділу земельних ресурсів здійснили виїзд до села Черче.   Запит жителів села стосувався врегулювання межового спору.  В ході вирішення спірного питання проведено роз’яснювальну роботу щодо виявлених порушень та встановлено межові знаки.

12:20 21.10.2020