Вручено передсвяткові  гостинці

Вручено передсвяткові гостинці

Кугаєвецька громада з початку війни і досі надає прихисток людям, що змушені були покинути свої домівки. Кугаєвчани допомагали і допомагають їм облаштовувати побут та підтримують у їхніх буднях. А напередодні свята Трійці, яке глибоко шанують українці, переселенцям   вручено передсвяткові гостинці  - продуктові пакунки із замороженими продуктами, тушонками, крупами та солодощами.

16:31 09.06.2022

Арт-терапія для дітей

Жителька села  Біла  Анастасія Каніщук  за згаданою методикою провела заняття у сільській бібліотеці з дітьми до 8 років. Вправами з психотерапії та психологічної корекції, що засновані та мистецтві та творчості, займалися 20  більських дітей.

16:17 09.06.2022

Ремонтні роботи на свердловині у Жерді

З метою поліпшення забезпечення якісною питною водою мешканців села   продовжуються ремонтні роботи на свердловині. Свердловину відреставровано, проведено установку нового насоса та нового устаткування.

16:13 09.06.2022

Відбулося засідання постійних комісій

Розглянуто 44 питання, що включені до проєкту порядку денного чергового пленарного засідання двадцять другої сесії VIII скликання Чемеровецької селищної ради.

11:20 09.06.2022

Увага! Важливо!

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою до суду спрямовано кримінальне провадження по факту нападу та заволодіння чужим майном (розбій)

10:00 09.06.2022

За сприяння інвесторів

У селі Кочубіїв силами місцевого агроформування  проводиться частковий ремонт дорожного покриття вулиці Центральної.

17:07 08.06.2022

ОГОЛОШЕННЯ!

10.06.2022 року о 09.00 годині в актовій залі Чемеровецького НВК №1 відбудеться чергове засідання виконавчого комітету  та пленарне засідання Чемеровецької селищної ради.

17:05 08.06.2022