Дата: від до Скинути

Посилено відповідальність за умисні корисливі злочини  вчинені в умовах воєнного стану.

Посилено відповідальність за умисні корисливі злочини вчинені в умовах воєнного стану.

24 лютого 2022 року Україна зазнала чергового акту збройної агресії з боку Російської Федерації. Відбулося широкомасштабне вторгнення в Україну збройних сил Росії, що триває і досі.

14:23 24.03.2022

24 березня - місяць незламності України у боротьбі проти повномасштабної російської агресії

24 березня минає місяць запеклої боротьби українського народу проти повномасштабної російської агресії. Це місяць нашої незламності. Україна не тільки стримує російську армію на полі бою, але й перемагає ворога на дипломатичному рівні. Увесь світ захоплюється стійкістю України, мужністю її воїнів, національним єднанням у боротьбі за свою незалежність та цінності.

14:03 24.03.2022

Віримо у Перемогу!   Віримо в Збройні  Сили України!

Віримо у Перемогу! Віримо в Збройні Сили України!

Постійно на зв’язку та у тісній співпраці перебувають очільники територіальної  громади,  волонтери Чемеровеччини,  ветерани АТО зі своїми земляками, побратимами, які у даний час відстоюють наше життя і незалежність, несуть службу у Збройних Силах України. Окремими військовим частинам громада постійно надає підтримку ще з 2014 року.

14:01 24.03.2022

Велика сила мистецтва

Навіть у найважчі часи для країни не можна лишати дітей дитинства. Війна може розлучати батьків і дітей, ставити сім’ї у кризові ситуації. Але ми, дорослі люди, маємо робити все, щоб допомогти, підтримати, відволікти від звуків тривожної сирени, дати дитині можливість відчути, що вона не сама.

17:14 23.03.2022

Весняна посівна кампанія-2022

Проведення комплексу весняно-польових робіт на даний час є пріоритетним.  У аграріїв Чемеровеччини сьогодні свій фронт, на якому вони  дбають за продовольчу безпеку нашої території, регіону та держави вцілому,  щоб хліб завжди був для наших громадян і для військових, які захищають сьогодні Україну.  Тому сільгоспвиробники продовжують виконувати свою роботу: вносять добрива,  проводять сівбу ярих культур.

16:49 22.03.2022