Герої не вмирають!

Сьогодні на центральній площі смт Чемерівці відбувся урочистий захід  з  нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення  пам’яті Героїв Небесної Сотні. З промовою до  присутніх звернувся   селищний голова Олександр Собань. Олександр Володимирович закликав усіх мешканців громади об'єднати свої прагнення та дії заради миру і єдності нашої держави. Священники провели поминальну панахиду. Присутні поклали квіти до пам’ятника героям Небесної сотні, вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

15:29 18.02.2022

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура вживає заходи до повернення незаконно приватизованої землі - «подвійна приватизація»

Відповідно до ч. 1 ст. 121 Земельного кодексу України громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності для ведення особистого селянського господарства – не більше 2 гектар.

11:55 18.02.2022

Жителі села Велика Зелена ліквідували порив водогону

Місце пориву водопровідних труб попередньо знайшли та  розкопали працівники комунального підприємства "Комунсервіс". До ремонтних робіт долучились жителі села. Спільними зусиллями водозабезпечення відновлено.

21:24 17.02.2022

Методологічні засади розробки місцевих програм – в практику діяльності

Хмельницький регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» організував для працівників  територіальних громад дводенний  онлайн семінар «Методологічні засади розробки місцевих програм з благоустрою населених пунктів». Участь від  селищної ради взяли начальник та  головний спеціаліст відділу фінансів Оксана Уланівська та Діана Домбровська,  а також головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, будівництва та цивільного захисту населення  Тетяна Грисик.

16:52 17.02.2022

Ремонт водогону в селі Хропотова

Сьогодні за дорученням селищного голови Олександра Собаня в село направлено екскаватор КП «Комунсервіс». За допомогою техніки розкопали місця пориву водопроводу по вулицях Центральній та Незалежності. Завтра майстри проведуть увесь необхідний комплекс ремонтних робіт.

16:51 17.02.2022

Оголошення про збір ідей проєктів до Стратегії розвитку Чемеровецької територіальної громади на період до 2030 року

Чемеровецька селищна рада розробляє Стратегію розвитку Чемеровецької територіальної громади на період до 2030 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції від представників громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.

11:06 17.02.2022

Робочий візит Уляни Ткаченко

З робочим візитом на території Чемеровецької громади сьогодні побувала депутатка Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко. У супроводі селищного голови Олександра Собаня Уляна Юріївна відвідала об’єкти, на ремонт яких виділено кошти з обласного бюджету. Зокрема, в селі Біла ознайомилась з ходом робіт утеплення загальноосвітньої школи та  оглянула Зарічанську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, де проведено заміну покрівлі.

16:26 16.02.2022

Олександр Собань відвідав Летавський старостинський округ

В ході спілкування зі старостою села Володимиром Бучківським визначили ряд перспективних проєктів для розвитку сіл округу. Голова громади оглянув заклад дошкільної освіти, відвідав амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Також спланували місце будівництва котельні для Летавського ліцею. Навчальний заклад заплановано в поточному році перевести з газового опалення на альтернативні види палива.

16:25 16.02.2022