Проведення заходів з водопостачання в селах громади

Сьогодні комунальні працівники КП «Комунсервіс» проводили заходи ремонту водогонів відразу у двох населених пунктах. В селі Свіршківці по вулиці Садова та в Бережанці по вулиці Центральна. Знайдено та розкопано  місця пориву, ліквідовуються пошкодження водопровідних труб.

16:08 10.01.2022

Відновлення вуличного освітлення

Питання вуличного освітлення, особливо у зимовий час, є досить актуальними. Сьогодні працівники комунального підприємства «Комунсервіс»  провели ремонт вуличного освітлення на 18 опорах в селі Кочубіїв. Також електрик замінив  3 лампи, які вийшли з ладу.

16:07 10.01.2022

Здобули перемогу у Міжнародному фестивалі мистецтв

Гарним стартом для Чемеровецької школи мистецтв став початок нового календарного року. Вихованці та викладачі художнього відділення здобули  перемогу в Міжнародному фестивалі мистецтв Yula Art Fest. Учениця викладача Оксани  Базелюк Ангеліна Біла заслужила   Гран Прі конкурсу, викладач Маргарита Чебаник також удостоєна  Гран Прі, а її  вихованка Анна Пагор отримала Диплом I ступеня.

15:51 10.01.2022

Особливості перерахунку пенсій членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції з 01 січня 2022

З 1 січня 2022 року набули чинності зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2020 року № 674 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб» (далі – Постанова 674) щодо збільшення розміру адресної допомоги членам сімей загиблих (пропалих безвісти), померлих учасників антитерористичної операції.

15:48 10.01.2022

15:48 10.01.2022

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

Чемеровецька селищна рада Кам'янець-Подільського району Хмельницької області проводить громадське обговорення кандидатури старости Хропотівського старостинського округу Чемеровецької селищної ради відповідно до Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю) щодо кандидатур старост в старостинських округах Чемеровецької територіальної громади.

11:31 06.01.2022

Відбулась позачергова сесія селищної ради

Сьогодні в лекційній залі Центру культури, дозвілля та мистецтв відбулось пленарне засідання   позачергової п’ятнадцятої сесії селищної ради. Селищний голова Олександр Собань зібрав депутатів з метою спільного вирішення нагальних питань важливих для розвитку громади. Депутати погодили призначення на  посаду  директора Сокиринецького  закладу дошкільної освіти  «Сонечко», передачу основних засобів у спільну власність територіальних громад сіл, селища селищної ради та  паливно– мастильних матеріалів з балансу селищної ради на баланс Чемеровецького НВК №1 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК».

11:29 06.01.2022

Різдвяні подарунки дітям

Сектор соціальної роботи  з сім’ями, дітьми та молоддю селищної ради напередодні Різдва провели традиційну щорічну благодійну  акцію  для дітей, сім’ї, яких перебувають у складних життєвих обставинах.   Подарунки додали дітям  святкового  настрою.

11:27 06.01.2022

Заходи водозабезпечення в селах Сокиринецького старостинського округу

В селі Сокиринці триває будівництво водогону по  вулиці Садова.  Працівники комунального підприємства «Комунсервіс» сьогодні проводили роботи холодного зварювання водопровідних труб. Також бригада сантехніків ліквідувала порив в селі Збриж.

08:26 06.01.2022