Ремонт вуличного освітлення в селі Летава

В селах територіальної громади тривають роботи з ремонту ліній вуличного освітлення. Відповідальна за цей напрямок роботи бригада  комунальників сьогодні працювала в селі Летава. Упродовж дня проводили заміну лам, які вийшли з ладу.

16:34 05.01.2022

Для комфорту вихованців ДНЗ «Червона калина»

Сьогодні працівники комунального підприємства «Комунсервіс» завезли для закладу дошкільної освіти паливо.  Дрова заготовили в селі Вигода. Працівники котельні відразу їх ріжуть та складують.

16:17 05.01.2022

Відновлення вуличного освітлення в селі Чорна

Минулого тижня працівники Чемеровецького РЕМу розпочали ремонт лінії вуличного освітлення вулицями Тараса Римара, Пушкіна, Шевченка, Лесі Українки. Сьогодні працівники комунального підприємства «Комунсервіс» продовжили ремонтні роботи, вони ліквідовують пошкодження та замінюють лампи по усіх вулицях села.

16:25 04.01.2022

Триває заготівля палива

З метою забезпечення впродовж усього опалювального сезону належного температурного режиму в закладах громади у населених пунктах триває заготівля  дров. За паливо використовують аварійні сухостійні дерева, на видалення яких є усі дозвільні документи. Сьогодні в Летаву завезено дві   машини паливних дров, які заготовили  у селі Вигода.

16:24 04.01.2022

Прокуратура інформує

Сектором дізнання Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області, за процесуального керівництва Чемеровецького відділу Кам’янець-Подільської окружної прокуратури, 22.12.2021 розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного полювання, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого              ч.1 ст. 248 КК України.

08:54 31.12.2021

Новорічні вітання від вихованців та колективу Школи мистецтв

Новорічними віншуваннями та Різдвяною колядою творчий колектив подарував працівникам селищної ради гарний настрій та відчуття свята, звеселив та вселив надію на краще майбутнє. Олександр Володимирович у відповідь подякував вихованцям та колективу школи.

21:07 30.12.2021

В селах громади працює автовишка

Сьогодні  комунальники працювали в Черчі та Залуччі, де  провели заміну ламп, які вийшли з ладу. Загалом   відновлено освітлення   на 50 електроопорах.

19:32 30.12.2021