Чемеровецька селищна територіальна громада

Акція «Бережи довкілля – сортуй сміття» триває

Повідомляємо, що  проєкт  «Бережи довкілля – сортуй сміття», який оголошено у квітні громадською організацією  «Ініціативні громадяни Чемеровеччини» триває далі.  Проєкт передбачає  конкурс серед торгівельних закладів містечка на цікаве оформлення  сміттєвих баків.

16:48 27.05.2021

Проводяться сезонні заходи балагоустрою

Вже кілька тижнів комунальні працівники, які працюють в селах громади,  обкошують узбіччя центральних вулиць,  прилеглі території до закладів соціальної сфери, сільські парки, сквери, кладовища тощо. Для цього усі старостинські округи стовідсотково забезпеченні бензокосами та тримерами. Також використовують комунальну навісну косарку, якою почергово працюють в селах селищної ради. Вчора косаркою покошено сільський стадіон в Бережанці.

16:48 27.05.2021

Підведенно підсумки першого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Незалежна і єдина – моя Україна»

Конкурс, присвячений 30-й річниці Незалежності України, оголошений для користувачів бібліотек нашого краю. Його мета - формування високої громадянської свідомості у дітей, сприяння національно-патріотичному вихованню особистості, ідентифікації з державою, її історією, культурою, сприяння збереженню народних та родинних традицій, єдності і культурного розвитку нації. Переможців визначали у трьох номінації: «Малюнок», «Вишивка», «Аплікація».

16:33 27.05.2021

Актуальні питання призначення субсидій

Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді.

16:32 27.05.2021

Розпочато ремонт Чемеровецького ДНЗ №1 «Дзвіночок»

Днями бригада працівників розпочала ремонт дитячого садочка. Наразі проводять демонтаж старого покриття стін та підлоги в ігрових кімнатах та кімнатах відпочинку. Друга бригада ремонтників розпочала роботи з утеплення фасаду будівлі.

17:01 26.05.2021

Провели нараду з керівниками закладів освіти

Вчора в залі Будинку школярів відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти. Відповідно до напрацьованого відділом освіти молоді та спорту порядку денного обговорили організаційні питання завершення 2020-2021 навчального року, продовження та припинення трудових договорів (контрактів) з вчителями, які отримують пенсію за віком, надання щорічних основних та додаткових відпусток працівникам ЗЗСО. Визначили порядок організації підвозу на ЗНО–2021. Також визначили заходи  проведення поточних ремонтів приміщень та організацію навчання дітей, які в новому навчальному році навчатимуться на педагогічному патронажі та інклюзивному навчанні.

16:57 26.05.2021

Обговорили можливості зниження рівня незадекларованої праці

Під головуванням начальника Управління Держпраці у Хмельницькій Олександра Малюзіна з метою налагодження співпраці з питань зниження рівня незадекларованої праці та заборгованості з виплати заробітної плати проведено робочу нараду з органами місцевого самоврядування. Участь у нараді взяли представники органів місцевого самоврядування області та представники робочої групи щодо зниження рівня незадекларованої праці: Управління Держпраці у Хмельницькій області, Державної податкової служби, Департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА, Пенсійного фонду України, Центру зайнятості, Федерації профспілок області. Представником від Чемеровецької селищної ради була головний спеціаліст відділу з питань соціальної політики Тетяна Назарчук.

14:12 26.05.2021

Олександр Собань зустрівся з представниками малого бізнесу селища Чемерівці

Керівництвом селищної ради планомірно та поступально вирішуються питання благоустрою як у населених пунктах громади,  так і в селищі Чемерівці. І важливо те, що до участі у цьому долучаються небайдужі люди, підприємці, які  працюють на цих територіях. Сьогодні, зокрема, у залі засідань селищної ради обговорювалося питання ремонту дороги на відрізку від універмагу до приміщення відділу поліції. В ході спілкування  селищний голова Олександр Собань подякував підприємцям за ініціативу зібратися, озвучив пропозицію щодо спільної реалізації проєкту . Присутні її підтримали   та погодили пропорційне долучення до  проведення ремонтних робіт.

17:07 25.05.2021

Робочий візит народного депутата України Володимира Ватраса

Народний обранець розпочав робочу поїздку з відвідин Чемеровецького медичного коледжу. Після спілкування з студентами та викладачами відбулась зустріч за круглим столом в залі засідань селищної ради. Зустріч з депутатом відбулась за участі керівництва громади на чолі з селищним головою Олександром Собанем, заступника голови Кам’янець-Подільської  райдержадміністрації  Юрійєм Завальнюком та керівником ПП «Україна Агро-2С», депутатом селищної ради Олегом Скринчуком. Володимир Антонович цікавився питаннями наповнення бюджету, функціонування комунальних об’єктів, ходом реалізації програми «Велике будівництво», зокрема ремонту доріг, що  проходять населеними пунктами громади. Також народного депутата ознайомили із ситуацією захворюваності на COVID та забезпеченості Чемеровецької лікарні. На завершення зустрічі, Володимир Ватрас пообіцяв свою підтримку проєктів розвитку селищної ради.

17:07 25.05.2021