Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника! Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів. Вітаєю усіх, хто вдень і вночі працює на автобусах, легковому та вантажному транспорті. Ви сидите за кермом різних авто, але усі Ви – на одній дорозі. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень та безпека пасажирів. Саме тому, щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, "залізний кінь" – міцним, а вдома завжди чекають рідні та близькі!

16:33 23.10.2020

Триває влаштування пішохідної доріжки по вулиці Центральна

За кілька тижнів роботи майстри вже влаштовували тротуар від Чемеровецького НВК №2 по вулиці Центральна до продовольчого магазину. Роботи тривають і надалі. Наступний відрізок - до території автостанції.

15:28 23.10.2020

В центрі Чемеровець встановлено нову зупинку

Кілька днів в селищі Чемерівці по вулиці Андрія Кухара,  біля магазину «Мрія» тривають роботи зі встановлення  нової сучасної зупинки. Відтепер в очікуванні рейсових автобусів або попутного транспорту люди матимуть  можливості присісти, в негоду будуть захищені від вітру, від дощу.

15:24 23.10.2020

Корекційні методики роботи з особливими дітьми

Сьогодні  вчитель - дефектолог Інклюзивно-ресурсного центру Ірина Антецька провела для асистентів вчителів інклюзивного навчання та фахівців, що надають корекційно - розвиткові послуги онлайн - вебінар на тему "Корекційні методики роботи з дітьми з особливими освітніми потребами". На заході розглядалися питання - типологія інноваційних педагогічних технологій навчання дітей з особливостями розвитку. корекційно - розвивальний комплекс ТІМОКО, флортайм: як через гру розвивати дитину, робота з учнями, які мають розлади мовлення, зміст та особливості використання кубиків Зайцева у навчанні читання .

14:31 23.10.2020

Проводимо заміну цямринь криниць громадського користування

З метою забезпечення повного завершення ремонтів криниць громадського користування у населених пунктах об’єднаної громади селищна  рада забезпечила придбання ще восьми цямринь. Дві з них  уже встановлено в селах Красноставці та Вікторівка, решту, відповідно до потреби, передадуть у села Бережанка, Кугаївці, Сокиринці, Хропотова та селище Чемерівці. Днями нове цямбриня буде встановлено в Сокиринцях по вулиці Центральній.

14:29 23.10.2020