Литовсько-українська співпраця

Сьогодні за участю працівників селищної ради, відділу освіти, молоді та спорту, керівників закладів загальної середньої освіти громади відбулася зустріч з представником делегації Республіки Литва Егідіюсом Гайдамавічусом, регіональними партнерами cистеми управління документами та процесами Deka Office в Хмельницькій області Євгенією Лук’янець та Ігорем Сорокою. Тема зустрічі – впровадження електронної системи документообігу в закладах освіти, розробленої ТОВ «Nevda» (литовська IT-компанія). Електронна система управління процесами школи  «Моя школа» спрямована на покращення, оперативність комунікації адміністрації закладу з педагогічними працівниками, батьками, учням, має зручний формат заповнення шкільної документації, відслідковування відвідування занять, формування звітів.  Може впроваджуватися у старших групах дошкільних навчальних закладів, закладах загальної середньої освіти та позашкільних закладах. Сьогоднішній формат зустрічі  це лише початок співпраці  в напрямку цифровізації освітніх процесів.

16:52 04.08.2021

Засідали постійні комісії селищної ради

В ході підготовки до десятої сесії VIIІ скликання селищної ради відбулися засідання постійних комісій. На розгляд членів комісій винесено напрацьований апаратом селищної ради проєкт порядку денного сесії. Депутати заслухали питання виконання бюджету та внесення змін до нього, розглянули питання передачі, оренди майна та основних засобів тощо. Також депутатами погоджено включення до розгляду сесії усі земельні питання.

16:51 04.08.2021

Обговорили питання реалізації Указу Президента

Нещодавно Президент України підписав Указ, яким дав старт амбітному проєкту “Масштабне залісення України”. У межах цієї цільової державної програми у наступні 10 років в державі планується створити 1 мільйон гектарів лісів, а в перші три роки висадити 1 мільярд дерев. Хмельниччина має значний природний потенціал, а лісівники області є одними із кращих в державі, завдяки чому наш край має усі можливості, аби внести значний вклад у реалізацію цього важливого для усіх проєкту. На цьому наголосив  голова облдержадміністрації Сергій Гамалій під час  наради з керівниками громад Хмельниччини, яка відбулась вчора у форматі відео-конференції. Селищний голова Олександр Собань також взяв участь в обговоренні теми.

16:49 04.08.2021

Відбулося  засідання виконкому селищної  ради

Відбулося засідання виконкому селищної ради

З метою забезпечення оперативного виконання  селищною радою окремих повноважень  з різних напрямів діяльності сьогодні в лекційній залі Центру культури, дозвілля та мистецтв   відбулося засідання виконавчого комітету. Члени виконкому погодили проєкт рішення сесії селищної ради про виконання бюджету та  пропоновані зміни до нього. Заслухали інформацію про розгляд звернень громадян за підсумками першого півріччя 2021 року. Начальник відділу  з питань соціальної політики Віталій Приймак інформував членів виконкому про організацію роботи соціальних робітників, провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, будівництва та цивільного захисту населення  Людмила Яловінська доповіла про напрацьоване положення організації та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території селищної ради,   Розглянуто 6 заяв про присвоєння поштових адрес та 1 заяву про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння. Також надано дозвіл на вчинення правочинів щодо нерухомого майна в інтересах двох неповнолітніх дітей.

16:42 04.08.2021

Відбулося  засідання виконкому селищної  ради

Відбулося засідання виконкому селищної ради

16:42 04.08.2021

ОДНОРАЗОВЕ ДЕКЛАРУВАННЯ АКТИВІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Законом України від 15.07.2021р. №1539-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» врегульовано особливості застосування одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб.

17:01 03.08.2021

Проведено обстеження умов проживання  та виховання малолітніх дітей

Проведено обстеження умов проживання та виховання малолітніх дітей

Сьогодні завідувачка сектору «Служба у справах дітей» відділу з питань соціальної політики Валентина Семенишена  провела обстеження умов проживання  та виховання малолітніх дітей, які проживають у родинах, що перебувають у складних життєвих обставинах. Рейд відбувся у селах Почапинці та Зарічанка.

17:00 03.08.2021

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

На порядку денному розглядалися питання: надання дозволу на приватизацію земельної ділянки,  право власності якою належить неповнолітній дитини, дозволу на укладання та підписання договору дарування земельної ділянки на ім’я неповнолітнього та участь у вихованні дитини.

17:00 03.08.2021

2 серпня - Міжнародний день голокосту ромів

Цього дня 1944 р. в концтаборі Аушвіц-Біркенау нацисти знищили тисячі безневинних життів. Точну кількість жертв і досі не встановлено. Геноцид ромського населення – це кривавий злочин проти людства, який назавжди залишиться в нашій пам’яті. З метою привернення уваги юних читачів до історичних подій ХХ століття працівники Центральної бібліотеки організували тематичну виставку  у  читальному залі закладу.  Тематичні видання та фото привертають увагу відвідувачів усіх вікових категорій.

17:10 02.08.2021

Заходи водозабезпечення в селах громади

Минулого тижня в селі Черче по вулиці Медобори розпочато будівництво нової вітки водогону. Для прокладання  траншеї в село направлено екскаватор та виділено труби необхідного метражу. Мешканці вулиці долучились до  копання канави на скалистих ділянках особливо складних для техніки.

17:08 02.08.2021