Проведено обстеження умов проживання  та виховання малолітніх дітей

Проведено обстеження умов проживання та виховання малолітніх дітей

Сьогодні завідувачка сектору «Служба у справах дітей» відділу з питань соціальної політики Валентина Семенишена  провела обстеження умов проживання  та виховання малолітніх дітей, які проживають у родинах, що перебувають у складних життєвих обставинах. Рейд відбувся у селах Почапинці та Зарічанка.

17:00 03.08.2021

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

На порядку денному розглядалися питання: надання дозволу на приватизацію земельної ділянки,  право власності якою належить неповнолітній дитини, дозволу на укладання та підписання договору дарування земельної ділянки на ім’я неповнолітнього та участь у вихованні дитини.

17:00 03.08.2021

2 серпня - Міжнародний день голокосту ромів

Цього дня 1944 р. в концтаборі Аушвіц-Біркенау нацисти знищили тисячі безневинних життів. Точну кількість жертв і досі не встановлено. Геноцид ромського населення – це кривавий злочин проти людства, який назавжди залишиться в нашій пам’яті. З метою привернення уваги юних читачів до історичних подій ХХ століття працівники Центральної бібліотеки організували тематичну виставку  у  читальному залі закладу.  Тематичні видання та фото привертають увагу відвідувачів усіх вікових категорій.

17:10 02.08.2021

Заходи водозабезпечення в селах громади

Минулого тижня в селі Черче по вулиці Медобори розпочато будівництво нової вітки водогону. Для прокладання  траншеї в село направлено екскаватор та виділено труби необхідного метражу. Мешканці вулиці долучились до  копання канави на скалистих ділянках особливо складних для техніки.

17:08 02.08.2021

Участь в семінарі на тему «Ризики нелегальної трудової міграції»

Сьогодні, з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми,  в рамках інформаційної кампанії «Працюй безпечно», завідувачка сектору «Служба у справах дітей» відділу з питань соціальної політики Валентина Семенишена взяла участь в  семінарі на тему «Ризики нелегальної трудової міграції», який було організовано в Чемеровецькій районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

15:59 30.07.2021

Відбулось засідання житлової комісії

На розгляд  житлової комісії селищної ради надійшла заява щодо постановки на квартирний облік у зв’язку з потребою поліпшення житлово-побутових умов.    Сьогодні на комісії, в ході розгляду наданого переліку підтверджувальних документів  погоджено  підготовку рішення виконавчого комітету щодо постановки на чергу заявників.

15:58 30.07.2021

УВАГА КОНКУРС!

З нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України Чемеровецька селищна рада оголошує серед старостатів громади два конкурси.

17:07 29.07.2021