Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради.   До порядку денного було включено 23 питання. На розгляд членів виконкому начальник відділу   фінансів Оксана Уланівська   запропонувала проєкт рішення про внесення змін до  селищного бюджету на 2021рік. Начальник відділу культури виступила по питанню оптимізації мережі закладів. Члени виконкому заслухали звіти керівників комунальних підприємств селищної ради, Василь Олійник інформував про підсумки господарської діяльності КП «Комунсервіс», Світлана Кузняк - про роботу КП«Чемеровецьке районне бюро технічної інвентаризації» у 2020 році, Болеслав Франковський  про роботу    Чемеровецького спеціалізованого лісогосподарського об'єднання «АГРОЛІС» , Володимир Процуха    про роботу «Виробничо – комерційного центру по наданню побутових послуг», Микола Шклярук - комунального підприємства «Зарічанський ринок», Світлана Пушкаренко - про роботу комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр.  В ході засідання врегульовано питання присвоєння адрес житлових та нежитлових будівель в селах Свіршківці, Демківці, Летава, Біла, Шидлівці, погоджено заяви на видачу дублікатів свідоцтв жителям сіл Хропотова, Антонівка.  Надано дозвіл на видалення аварійних зелених насаджень в селах Вишнівчик, Юрківці, Кормильча.

17:15 22.02.2021

Пишаємося нашими переможцями

Успішно виступили учні-члени Малої академії наук на ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових проектів. Два третіх місця вибороли  Драпата Руслана (Більська ЗОШ І-ІІІ ступенів, науковий керівник Драпата Наталія Володимирівна, секція "Зарубіжна література") і Худа Богдана (Чемеровецький НВК №1, науковий керівник Пушкаренко Микола Антонович, секція "Історія України").

17:14 22.02.2021

Вшанували пам'ять Героя Небесної Сотні Дмитра Пагора

Сьогодні Чемеровецький селищний голова Олександр Собань та  керуюча справами Жанна Народовець  вшанували пам'ять Героя Небесної Сотні Дмитра Пагора в селі Хропотова. Життя юнака обірвалося під час стрілянини біля будівлі СБУ у місті Хмельницькому. Спочатку квіти поклали до пам’ятного знака Герою в центрі села, після того  з мамою Людмилою Пагор  та діловодом загального відділу  села Хропотова  Євгеною Пагор   відвідали  могилу Дмитра Пагора на сільському кладовищі.

15:38 19.02.2021

Відбулися пам’ятні заходи

Сьогодні майже в усіх населених пунктах громади відбулися заходи, приурочені  річниці вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Староста сіл Почапинці, Садове організував спільно із працівниками культури, освіти, соціальними працівниками,  мешканцями населених пунктів   тематичний захід біля пам’ятного знаку. Хвилиною мовчання вшанували Героїв, які відійшли у вічність.

15:34 19.02.2021

До уваги водіїв та пішоходів!

19-22 лютого очікується зміна погодніх умов. Можливі опади на дорогах ожеледиця.Прогнозується нічне зниження температури повітря.

17:02 18.02.2021

Участь у онлайн - семінарі

Сьогодні начальник відділу фінансів селищної ради Оксана Уланівська  взяла  участь у онлайн- семінарі,  організованому Хмельницьким регіональним офісом Програми «U-LEAD  з Європою».

16:59 18.02.2021

ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВИЙ РЕЙД

На території громади  не припиняється робота щодо детінізації зайнятості найманих працівників.  Днями відбувся  рейд робочої групи з  питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення по виявленню фактів нелегальної виплати заробітної плати і зайнятості населення в с.Юрківці та Теремківці.

16:57 18.02.2021

Увага: КОНКУРС!

Відповідно   до рішення третьої сесії VIII скликання від 05 лютого 2021 року №54-3/2021 Чемеровецькою селищною радою оголошено конкурс на заміщення вакантної  посади директора комунального некомерційного підприємства  «Чемеровецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Чемеровецької селищної ради. Місцем для подачі пропозицій, щодо кандидатур до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної  посади директора комунального некомерційного підприємства  «Чемеровецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Чемеровецької селищної ради визначено смт Чемерівці вулиця Центральна 40, Чемеровецького району Хмельницької області. Пропозиції до складу конкурсної комісії подаються до         22 лютого 2021 року включно.

17:52 17.02.2021

«ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9%».

Днями керуючий філії Хмельницького обласного управління АТ «Ощадбанк»    в смт Чемерівці  Ігор Слободян   проінформував керівництво, працівників селищної ради та старост населених пунктів  громади про    новації у кредитуванні   згідно рішення  Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 року .

17:16 17.02.2021