Активні кугаївчани продовжуюють збирати підписи

Серед  жителів  села Кугаївці  найпоширенішою є думка про зручність транспортного сполучення, не дивлячись на те, що дорожнє покриття місцями потребує капітального ремонту, дорога до Кам'янця пряма та на порядок зручніша ніж до м. Дунаївці. Мешканці села високо цінують  культурний рівень Кам'янця-Подільського, його туристичний потенціал. Вважають, що приєднання Чемеровецької селищної ради до Кам'янець-Подільського району дасть поштовх для розвитку культури і  доручення  до туристичного бізнесу населених пунктів громади.

13:14 04.07.2020

Аргументи тут зайві

Жердяни  давно вважають своє село передмістям Кам'янця-Подільського. Більшість працездатного населення, крім заробітчан, працевлаштовані в місті.

13:09 04.07.2020

Свіршківчани самі ініціювали збір підписів на користь об'єднання з Кам'янець-Подільським районом

Чималий як за площею, так і за кількістю населення Свіршковецький старостат є вагомою частиною Чемеровецької селищної ради. Тут розташоване одне з найбільших підприємств громади (сади, ягідники та холодильники для зберігання фруктів), одна з найбільших шкіл у селищній раді …

12:59 04.07.2020

Більшість жителів сіл Шидловецького старостату підтримуюють пприєднання дл Кам'янця

Для мешканців населених пунктів Шидловецького старостату вже декілька десятиліть болючим питанням є транспортне сполучення з райцентром та іншими населеними пунктами. Протяжність маршруту та незначна кількість пасажирів роблять автобусні рейси збитковими. Перевізники відмовляються тут працювати. Чи не єдиний маршрут, який функціонував, пролягав через села: Чемерівці – Шидлівці – Андріївка –Сокиринці – Кам’янець-Подільський.   Ще одним вагомим аргументом є віднесення території до Кам’янець-Подільського госпітального округу.  Населення сіл складається в основному із людей похилого віку, БІЛЬШІСТЬ З ЯКИХ ВИСЛОВЛЮЄТЬСЯ НА КОРИСТЬ  ПРИЄДНАННЯ ДО Кам’янець-Подільського району

12:38 04.07.2020

Почапинецький старостат: «До Кам'янця –Подільського!»

Активні сьогодні у підтримці заявленої громадської  ініціативи «Чемеровецька ОТГ – за об»єднання з Кам'янець-Подільським районом!» жителі сіл Почапинці та Садове. Місцевий актив організував збір підписів у підтримку. А люди незалежно від віку та роду занять  висловлюють свою однозначну позицію – до Кам'янця –Подільського!

16:07 03.07.2020

Олександр Собань: "Наша громада - активна громада!"

Вкотре переконуюся, що наша  об’єднана громада – це не просто велика мальовнича територія, а в першу чергу - це небайдужі, активні, згуртовані,  потужні люди, незалежно від віку, місця проживання ( у селі чи селищі), роду занять. А коли у нас одна на всіх проблема, коли нас об’єднує одна ідея, коли справа стосується нашого сьогодення та майбутнього наших дітей та онуків, Чемеровецька  громада стає великою силою.

16:04 03.07.2020

Жителі села Кочубіїв організовано проявляють свою активність

За підтримку рішення щодо приєднання до Кам’янець-Подільського району готові вже сьогодні їхати до Києва. На дорозі, в магазині, у поштовому відділенні, на ФАПі усі підтримуюють об’єднання чемеровеччини з Кам’янець-Подільським.

16:02 03.07.2020

Привітали працівників Національної поліції України

Сьогодні відбулися урочисті збори, присвячені Дню Національної поліції України. Привітати працівників Чемеровецького відділення поліції  Городоцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області прийшов Чемеровецький селищний голова Олександр Собань.

14:42 03.07.2020

Біляни підтримують громадську ініціативу

Сьогодні  у приміщенні старостату та на вулицях села Біла активно триває збір підписів місцевих мешканців, котрі схвильовані з приводу можливого приєднання нашої громади до Дунаєвець.  Усі респонденти висловлюють свою позицію однозначно: Ми – до Кам'янець –Подільського району!

14:39 03.07.2020

«Кам’янець-Подільський мені близький…»

«…Тут живуть мої діти та онуки», - аргументовано висловлює свою позицію 80-річний мешканець села Андріївка Антон Адамович  Войцехівський. І цю думку підтримують десятки його односельчан. В селі організовано проводиться збір підписів за оголошену громадську ініціативу «Чемеровецька ОТГ – за приєднання до Кам’янець- Подільського району!»

14:39 03.07.2020