Чемеровецька селищна територіальна громада

Взяли участь у засіданні колегії Хмельницької облдержадміністрації

Засідання проводилось у режимі відеоконференції, участь в ньому взяв   селищний голова Олександр Собань. Відповідно до визначеного порядку денного розглянули  питання про стан  готовності закладів оздоровлення та відпочинку дітей, місць масового відпочинку населення на водних об’єктах до сезону відпочинку та про забезпечення збереженості документів в органах виконавчої влади і місцевого самоврядування  області.

17:06 25.05.2021

Провели нараду з діловодами загального відділу

Сьогодні керуюча справами виконавчого комітету Жанна Народовець  провела нараду з діловодами загального відділу, які працюють у населених пунктах громади. До онлайн – зустрічі долучився головний спеціаліст загального відділу Олександр Мисловський  і разом обговорили питання ведення архівної справи, уточнили усі деталі передачі та зберігання фондів. На питання стосовно змін нарахування субсидій відповідала адміністратор Центру надання адміністративних послуг Оксана Харкавлюк.

17:01 25.05.2021

Питання допомоги підопічним – в пріоритеті

Забезпечення якісного та своєчасного надання послуг одиноким та одиноко проживаючим мешканцям в населених пунктах селищної ради на постійному контролі працівників відділу з питань соціальної політики. Щоденно соціальні робітники, які виконують завдання догляду та супроводу підопічних, доповідають про виконання  індивідуальних планів надання соціальних послуг.

16:59 25.05.2021

Відбулось ЗНО з англійської мови

Сьогодні  для усіх учасників зовнішнього незалежного оцінювання відбулось обов’язкова сесія  з англійської мови  та літератури. Чемеровецька селищна рада забезпечила довіз 23 – х випускників до пунктів проведення у місті Кам’янець-Подільський, для того було виділено автобус з  автопарку Чемеровецького НВК№1, працівники поліції забезпечили його  супровід.

16:53 25.05.2021

Взяли участь у засіданні комісії ТЕБ і НС облдержадміністрації

Сьогодні  члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради під головуванням Олександра Собаня в онлайн-режимі долучились до обласного засідання.  Згідно порядку денного  розглядали два  питання – про заходи центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації в умовах ускладнення воєнно - політичної обстановки та про стан виконання заходів щодо забезпечення протипожежного захисту нового урожаю. Рішення комісії прийнято до виконання керівництвом селищної ради.

16:46 25.05.2021

В населених пунктах громади працює грейдер

Відповідно до розпорядження селищного голови Олександра Собаня грейдер працює спочатку у  селах  з найбільш складним рельєфом. Минулого тижня техніка працювала в селах Залучанського старостату, вчора - у Юрковецькому. Сьогодні грейдер було направлено в село Почапинці, де проведено вирівнювання дорожнього полотна по вулиці Грушевського.

16:43 25.05.2021

Онлайн-засідання кіноклубу Docudays UA

Сьогодні в рамках адвокаційної Кампанії по збереженню довкілля  на підтримку реформи сфери довкілля за сприяння та підтримки ГО «Докудейз», відбулося онлайн-засідання кіноклубу Docudays UA «Право в об’єктиві» на тему «Еко діяти – не можу чи не хочу….». В ході заходу проходив спільний перегляду документальної стрічки «Просто зроби це» (режисер: Емелі Джеймс). Після перегляду  учасники обговорили питання глобального потепління, причини парникового ефекту та дії підприємців, що спричиняють стрімкі кліматичні зміни. Всі ці проблеми висвітлювалися у документальній стрічці. Спільно учасники визначили, які дії мешканців та місцевих підприємств шкодять навколишньому середовищу та як зменшити негативний вплив на природу безпосередньо у Чемеровецькій громаді. Експерти заходу - Оксана Банкова, начальник відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області та Наталія Загрійчук, вчитель біології Чемеровецького НВК № 2.

16:55 24.05.2021

Сучасна мистецька освіта вимагає від викладача нових змін у підході до своїх вихованців

Такі форми і методи навчання обговорювали   на 6-й Міжнародній онлайн - конференції « Мистецький форум». Участь у конференції взяла вчитель Чемеровецької дитячої художньої школи Антоніна Голод. Окрім нових цікавих знань учасники отримали сертифікати про участь у заході.

16:38 24.05.2021