В селах працювала комісія з врегулювання земельних відносин.

Членами комісії спільно з  представниками лііцензійованої організації під час виїзду в село Драганівка було встановлено межові знаки на земельних ділянках.  В селі Летава було розглянуто заяву щодо нанесення шкоди посівним площам. Учасникам земельних спорів надано роз’яснення згідно з чинним законодавством.

16:50 10.08.2022

Заходи з благоустрою

Тривають заходи з благоустрою в населених пунктах громади.   У Слобідко-Смотрицькому старостаті  сьогодні силами комунальників  та працівників старостату  забезпечено косіння трави на кладовищах усіх сіл старостату. Далі роботи буде продовжено на інших ділянках.

16:48 10.08.2022

Відновлено водопостачання

Завдяки своєчасному та оперативному реагуванню в селі Красноставці по вул. Шевченка ліквідовано порив на сільському водогоні. Із проблемою водопостачання професійно впоралася техніка та спеціалісти комунального підприємства «Комунсервіс».

15:04 10.08.2022

Допомога гуманітарної  організації World Central Kitchen для внутрішньо переміщених осіб Чемеровецької громади.

Допомога гуманітарної організації World Central Kitchen для внутрішньо переміщених осіб Чемеровецької громади.

Заснована шеф-кухарем і ресторатором Хосе Андресом організація працює в Україні з перших днів повномасштабного вторгнення рф, готуючи понад 300 тисяч порцій їжі на добу та надаючи допомогу продуктовими наборами родинам внутрішньо переміщених осіб. За понад три місяці роботи в Україні американська гуманітарна організація розширила зону роботи від кордону України та Польщі до восьми країн, понад 240 населених пунктів України та понад 27,8 мільйона порцій.  Сьогодні Чемеровецька селищна рада уже вдруге одержала суттєву допомогу від даних благодійників. Усі сім’ї ВПО, які мешкають в населених пунктах громади, в смт.Чемерівці та місцях організованого проживання отримають продукти тривалого зберігання, фрукти, а це 425 пакунків. Дякуємо World Central Kitchen за допомогу та співпрацю. Разом до перемоги!

14:45 10.08.2022

Завдяки впорядкуванню кладовища проводиться заготівля дров на зиму

Сьогодні комунальна техніка та спеціалісти працювали у селі Андріївка. По периметру сільського   кладовища розпочато видалення аварійних та сухостійних дерев. В такий спосіб і кладовище впорядковується, і проводиться заготівля паливних дров для комунальних установ.

14:16 10.08.2022

Зустріч з фермерами громади

Сьогодні селищний голова Олександр Собань провів зустріч з керівниками фермерських господарств, що працюють у населених пунктах громади. Обговорили актуальні питання ведення сільськогосподарської діяльності та участь аграріїв у волонтерському русі на Чемеровеччині.

14:31 09.08.2022