Відбулася робоча щотижнева нарада

Сьогодні селищний голова Олександр Собань в он-лайн режимі провів робочу щотижневу нараду зі старостами населених пунктів громади. В ході конструктивного діалогу обговорено актуальні питання та сплановано заходи на поточний тиждень.

11:22 29.08.2022

Заходи з благоустрою у старостатах

Тривають заходи з благоустрою в населених пунктах громади.   У Вишнівчицькому  старостаті  забезпечено косіння трави на кладовищі та  своїми силами покрасили криницю та забор.

15:02 26.08.2022

Грейдерування доріг

Днями грейдер комунального підприємства «Комунсервіс» працював на сільських дорогах старостату. У селі Бережанка   проведено  вирівнювання дорожнього полотна по вулиці Садовій та провулку Садовий. У селі Залуччя також прогрейдеровано всі центральні вулиці.

15:22 25.08.2022

Мистецький проєкт «Моя Україна майорить кольорами Перемоги»

Небесна блакить і стигле жито. Саме цим гармоніи?ним співзвуччям відтінків ми всі разом оздобили Карту України і вона вийшла неймовірно яскрава та патріотична. Ми незламні та непереможні до поки у серці кожного українця живуть національні святині!

15:13 25.08.2022

Готовність до нового навчального року

Сьогодні  працівниками відділу освіти та заступником селищного голови Юлією Повар проведено об’їзд закладів освіти по підготовці до нового навчального року. У зв’язку з воєнним станом учні 1-их класів будуть навчатися очно, учні 2-11 класів – дистанційно. Звернуто увагу на підготовку приміщень перших класів до навчання і готовність укриттів.

15:09 25.08.2022

З Днем Незалежності, незламна, мужня та неймовірно красива країно!

Сьогодні, з нагоди 31-ї річниці Незалежності України, на Центральній площі смт Чемерівці відбулись урочистості, в ході яких з вдячністю і повагою присутні поклали квіти до пам’ятника «Героям визвольної боротьби українського народу» та хвилиною мовчання вшанували воїнів, які ціною свого життя захищали та відстоювали незалежність України. Захід супроводжувався патріотичними піснями. День незалежності сьогодні інший, ніж завжди. Просякнутий кров’ю, сповнений болю від втрачених життів і скалічених доль українців. Ми віримо, що Україна є і буде вільною й квітучою державою!З Днем Незалежності, українці!

12:23 24.08.2022