Селищний голова Олександр Собань провів розширену апаратну нараду

Відповідно до плану роботи  сьогодні селищним головою проведено розширену апаратну нараду за участю старост. Основною темою   було завершення календарного і відповідно - бюджетного року,   Олександр Собань акцентував увагу на  реалізації усіх розпочатих проєктів у селах та  дав окремі  доручення для  керівників  галузей.

16:37 13.12.2021

Креативні учнівські ініціативи

Естафета особистих, успішно реалізованих, ідей та проектів проведена в онлайн форматі з лідерами старшокласників. Багато цікавих думок про будні і свята, нових поглядів на формат шкільного життя та світ навколо себе. Яскраві особистості уже сьогодні своїми діями надихають інших більше мріяти, більше пізнавати життя, робити більше для інших і ставати кращими. Підсумковим етапом Естафети стали вибори членів Ради лідерів учнівського самоврядування закладів освіти громади. Найбільше голосів отримали: Назарій Григорійчук (Чемеровецький НВК №1), Аліна Росецька (Чемеровецький НВК №2), Юлія Драпата (Більська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Олександра Бідулько (Жердянська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Вікторія Умнова (Сокиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів). Вітаємо нову Раду лідерів і віримо в  ефективне лідерство щодо позитивних змін шкільного життя.

15:33 10.12.2021

Засідання кіноклубу Docudays

Днями відбулось  онлайн-засідання кіноклубу Docudays «Право в об’єктиві» на тему «Права та обов’язки дітей і батьків: відповідальність за порушення прав дитини». До спільної віртуальної зустрічі членів клубу долучились працівники центральної бібліотеки та  студенти медичного коледжу. Під час засідання було переглянуто документальний фільм «Лізо, ходи додому». Після перегляду усі учасники засідання  обговорили проблемні питання фільму.

15:02 10.12.2021

Нарада працівників культури

Сьогодні в лекційній залі  Центру культури, дозвілля і мистецтва відбулась нарада відділу культури та туризму. Присутні директори, завідувачі, художні керівники сільських закладів культури отримали нову інформацію щодо підготовки та складання річного звіту. Начальник відділу Світлана Ромах підвела підсумки роботи працівників клубних закладів, особливу увагу приділила питанню підготовки до Новорічних та Різдвяних свят з дотриманням всіх протиепідемічних заходів. Директор ЦКДМ Людмила Мельник детально роз'яснила вимоги  щорічних текстових звітів та форм за 2021 рік по діяльності клубних закладів.

15:01 10.12.2021

Перекриття Зарічанської амбулаторії

В селі Зарічанка триває реалізація проєкту з реконструкції  будівлі амбулаторії  загальної практики – сімейної медицини, який на умовах спів фінансування з селищною радою  фінансує   обласний бюджет.  На сьогодні майстри змонтували нове покриття металопрофілем майже на 60% будівлі. Сьогодні з ходом робіт  ознайомились селищний голова Олександр Собань та його перший заступник Юрій Войтов.

16:35 09.12.2021

Господарські заходи в селах громади

Комунальна техніка КП «Комунсервіс» була залучена до виконання господарських робіт в селах громади. В село Кугаївці направили автокран для проведення ремонту  на водонапірній свердловині. В Білій екскаватор використовували для ліквідації поривів на водогоні. В селі Кочубіїв трактор загорнув вириті траншеї в місцях, де проводили заміну пошкоджених труб.

16:29 09.12.2021

Триває імунізація жителів громади

Сьогодні  мобільна бригада медиків Чемеровецького центру первинної медико-санітарної допомоги працювала в селі Шидлівці. До фельдшерського пункту було організовано довіз пенсіонерів з  Малої Зеленої та Великої Зеленої. Загалом щеплення отримали 28 жителів сіл.

16:27 09.12.2021

Успішні практики учнівського самоврядування

Координатори учнівського самоврядування, педагоги-організатори закладів освіти, на онлайн зустрічі обговорили креативні підходи організації діяльності учнівських лідерів. Успішні практики представили Оксана Джигун (Чемеровецький НВК №2), Тетяна Кушнір (Вишнівчицький ліцей), Вадим Овсяник (Кугаєвецька ЗОШ), Оксана Пліш (Чемеровецький НВК №1), Римма Лакей (Свіршковецька ЗОШ).

17:04 08.12.2021

Отримали нагороди з нагоди професійного свята

Грамотою Чемеровецької територіальної громади нагороджено депутата селищної  ради Володимира Антецького, старосту сіл Чорна, Антонівка Сергія Добера,  головного спеціаліста відділу фінансів Діану Домбровську,  діловода села Бережанка Олену Задоянчук,  провідного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Майю Ковальчук,  начальника юридичного відділу Андрія Коруняка,  головного спеціаліста відділу з питань соціальної політики  Тетяну Назарчук, головного спеціаліста відділу «Центр надання адміністративних послуг» Ганну Подлуцьку, головного спеціаліста загального відділу Оксану Собіщанську,  спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Євгенію Харкавлюка, а також ветерана органів місцевого самоврядування Ганну Мазніцьку. Чемеровецький селищний голова Олександр Собань отримав грамоти Хмельницьких обласних державної адміністрації  та обласної ради. Також нагороду Хмельницької Хмельницької обласної державної адміністрації  отримала начальник відділу фінансів Оксана Уланівська. Хмельницька обласна рада відзначила вагомий внесок депутата селищної ради Олександра Чорного. Грамотою Кам'янець-Подільської районної ради з нагоди професійного свята відзначили  старосту сіл Вишнівчик, Завадівка, Слобідка – Скипчанська Олександра Зьорка, старосту села Бережанка Романа Кіта. Грамотою Кам'янець-Подільської  районної  державної адміністрації  нагородили  головного спеціаліста загального відділу Олександра Мисловського.

16:06 08.12.2021

Пишається уся Чемеровецька громада

З нагоди 30 річниці Збройних Сил України нашому земляку, уродженцю села Біла присвоєно  звання бригадного генерала    Михайлу Васильовичу Драпатому. Нагородження відбулось учора,  під час урочистих заходів в місті Київ.

18:25 07.12.2021