Провели засідання  виконкому

Провели засідання виконкому

Сьогодні  в лекційній залі Центру культури, дозвілля та мистецтв  відбулось засідання виконкому, до порядку денного якого включено 40 питань, що  були розглянуті за участі  22 членів виконавчого комітету.

16:58 04.03.2020

Виховання під знаком інновацій

Обласна практична конференція «Виховання під знаком інновацій», яка відбулася днями в Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, визначила технологічні складові компетентної діяльності педагогів в умовах Нової української школи. Заступники директорів з виховної роботи закладів освіти громади стали активними учасниками обговорення інноваційних підходів, використання традиційних методик виховання, інтерактивної екстраполяції виховних інновацій.

16:52 04.03.2020

Як правильно оформити працівника

Наймати працівників можуть компанії, приватні підприємці, а також фізичні особи, які беруть на роботу кухарів, нянь, водіїв тощо. При цьому всі вони стають роботодавцями і мають дотримуватися трудового законодавства. Розповідаємо про всі тонкощі оформлення працівників.

15:29 04.03.2020

Для забезпечення питною водою

Активно продовжуються роботи з будівництва водопровідних мереж у населених пунктах громади. Сьогодні екскаватор  комунального підприємства «Комунсервіс» викопав ще 100 метрів траншеї для прокладання водопроводу по вулиці Подільська села Красноставці. Питною водою буде забезпечено ще 9 домогосподарств.

17:44 03.03.2020

Толока у Красноставцях

Сьогодні за ініціативою мешканців  села Красноставці  та організаційним сприянням в.о. старости Д.Коваля проведено заходи благоустрою сільського кладовища. В ході проведення робіт зрізали аварійні дерева, скосили хащі молодої порослі.

17:42 03.03.2020

Представники трьох областей обговорювали зміни до Конституції

Сьогодні селищний  голова Олександр Собань  у складі делегації від Хмельницької області взяв участь у публічному громадському обговоренні пропозицій щодо внесення змін до Конституції в частині децентралізації влади «Конституційне забезпечення децентралізації в Україні – 2020», що відбулося в м. Вінниця.

17:12 02.03.2020