У Кугаївцях сьогодні працювала техніка КП «Комунсервіс»

У Кугаївцях сьогодні працювала техніка КП «Комунсервіс» та зварювальник від  ПП "АВС - АГРО". Проведено зварювальні роботи водонапірної башні та відновлено водопостачання  на вулицях Лесі Українки, Скопецького, Свободи, Мостіпаки, Шевченка і частину вулиці Героїв АТО.

11:46 13.01.2023

Героя Чемеровеччини посмертно відзначено орденом “За мужність” ІІІ ступеня

Сьогодні, відповідно до Указу Президента від 17.06.2022 року №418/22 за поданням командира військової частини А1126, начальник 2 відділу Кам’янець-Подільського РТЦК та СП, підполковник Павло Джигун вручив посмертно орден «За мужність»  ІІІ ступеня  Тришневському Богдану Миколайовичу,  який загинув на Донеччині. Орден отримала дружина загиблого Аліна Тришневська. Всі присутні в залі вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання.

11:37 13.01.2023

Проводяться роботи з реконструкції

У  Шидлівцях проводяться роботи з реконструкції та ремонту одної з кімнат у місцевій школі де планується облаштування гуртожитку для внутрішньо переміщених осіб.

16:22 12.01.2023

Відбулось засідання опікунської ради

Сьогодні відбулось засідання опікунської ради при виконавчому  комітеті Чемеровецької селищної ради за головуванням Юлії Повар. Розглядались питання заявників щодо припинення опіки та призначення опікуна недієздатній особі. За результатами проведення заходу звернення жителів громади задоволені  повністю.

14:55 12.01.2023

Кримінальне правопорушення пов’язане з домашнім насильством не може бути закрите у зв’язку з відмовою потерпілого від підтримання обвинувачення у кримінальному провадженні у формі приватного обвинувачення.

Спричинення особі умисного легкого тілесного ушкодження, відповідно до пункту 1 частини 1 статті 477 Кримінального процесуального кодексу України відноситься до кримінальних проваджень у формі приватного обвинувачення. Такі кримінальні правопорушення може бути закрито під час досудового розгляду чи розгляду в судді на підставі відмови потерпілого від обвинувачення на підставі пункту 7 частини 1 Кримінального процесуального кодексу України.

15:34 11.01.2023

І знову гостинці з дому

Про активність волонтерського руху у Більському старостаті на підтримку Збройних Сил України відомо і в громаді, і за її межами – аж до східних рубежів оборони нашої держави. Адже з цього села постійно надходить продовольча підтримка для наших захисників. Сьогодні, за ініціативи старости села Василя Горука, все що було приготовлено та зібрано мешканцями Більської громади – вермішель, крупи, вареники, тушонки, закрутки, передано землякам на фронт. Зичимо нашим оборонцям міцного здоров’я та бадьорості духу у наближенні нашої Перемоги!

14:28 11.01.2023

Запроваджено сервіс ідентифікації клієнтів ЦНАП та шерингу документів

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Чемеровецької селищної ради кожного дня працює над впровадженням інноваційних сервісів, задля забезпечення Вашого комфорту під час отримання адміністративних послуг. Спільно з Міністерством цифрової трансформації України запроваджено сервіс ідентифікації клієнтів ЦНАП та шерингу документів

11:53 11.01.2023

Виховання під знаком гідності

Актуальні та інноваційні практики національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, які використовуються сьогодні в закладах освіти, презентували заступники директорів з виховної роботи на своїй зустрічі в центрі модерації. Проаналізовано також волонтерську діяльність учнівської молоді за 2022 рік. Кращий досвід і креативні проєкти ввійдуть в методичний посібник "Виховання під знаком гідності та єдності - до Перемоги".

16:39 10.01.2023