Впорядкували територію кладовища

Сьогодні техніка комунального підприємства «Комунсервіс» селищної ради працювала на кладовищі в селі Брежанка.  Спланували територію та вивезли сміття. Транспорт для вивезення відходів надано ПП «Україна Агро -2С».

15:26 03.04.2020

«Підтримаємо медицину – здолаємо COVID!»

Чемеровецькою селищною радою ініційовано проведення благодійної акції  по збору коштів на придбання  надзвичайно необхідного для лікування хворих у Чемеровецькій районній лікарні  апарата штучної вентиляції легень «БРИЗ ALVEOLE», вартість якого 320 тисяч гривень.

14:10 03.04.2020

Здійснюється контроль за ситуацією

Про стан проведення заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу  щоденно інформує  селищного голову Олександра Собаня поліцейський офіцер громади Богдан Петелько.

14:12 02.04.2020

«Підтримаємо медицину – здолаємо COVID!»

Сьогодні центральна районна лікарня потребує суттєвого поповнення  та оновлення медичного обладнання.  Для  лікування хворих на коронавірусну інфекцію необхідно придбати апарат штучної вентиляції легень «БРИЗ ALVEOLE», вартість якого 320 тисяч гривень.

17:04 01.04.2020

Проводяться заходи з дезінфекції будинків та місць загального користування

Сьогодні  працівники КП «Комунсервіс»  забезпечили проведення заходів дезінфекції місць загального користування селища: місць відпочинку у Парку слави, Парку відпочинку, Алеї громади, біля пам'ятника Т.Г. Шевченку, автозупинки  тощо.

16:58 01.04.2020

НА ЗАХИСТІ ЗДОРОВ'Я ДІТЕЙ

У зв’язку із запровадженням та території селищної ради карантинних заходів з метою боротьби з гострою респіраторною хворобою, спричиненою COVID – 19, відділом з питань соціальної політики селищної ради проводиться ряд заходів:

16:55 01.04.2020

Суттєве у роботі районної лікарні

Рішенням комісії ТЕБ та НС облдержадміністрації від 27 березня 2020 року ( протокол №7)  відповідно до перспективного плану перепрофілювання у разі масового надходження хворих, КНП «Чемеровецька центральна районна лікарня» включена до переліку медичних закладів для госпіталізації хворих на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом  COVID -19.

15:09 01.04.2020