Кампанію декларування – 2020 продовжено до 1 червня

17 березня набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Серед іншого, внесено зміни до Закону України «Про запобігання корупції», згідно з якими у 2020 році продовжено до 1 червня термін подання щорічних декларацій та декларацій після звільнення.

16:59 25.03.2020

До уваги мешканців селища!

З метою посилення  заходів, спрямованих на запобігання поширення коронавірусу,  з 26 березня у Чемерівцях  буде  проводитися санітарна обробка вулиць спецрозчином.

16:58 25.03.2020

Триває ремонт  покрівлі житлових  будинків

Триває ремонт  покрівлі житлових будинків

Одним з найуспішніших прикладів співпраці  органів місцевого самоврядування та населення у Чемеровецькій ОТГ є проведення ремонтних робіт з перекриття дахів багатоквартирних будинків у смт Чемерівці. Роботи організовано на умовах співфінансування. На найближчий час заплановано перекриття трьох багатоквартирних будинків  - по вулиці Героїв Майдану,  4 та 14,  а також по вулиці Центральна, 55.   Наразі проводиться ремонт  покрівлі будинку 14 по вулиці  Героїв Майдану.

15:35 24.03.2020

Щепоріз комунального підприємства «Комунсервіс» працював у селі Жердя

У Чемеровецькій селищній раді давно відчули  економічні переваги опалення приміщень твердим паливом. Зекономлені на паливних матеріалах  кошти покрили витрати на встановлення твердопаливних котлів у школах, садочках та приміщеннях старостатів. Ще більше заощадити дозволяє використання паливної тріски, яка також використовується в якості палива. Чагарники та молоді дерева, що видаляються під час проведення заходів благоустрою у населених пунктах, розчищенні територій обабіч доріг, кладовищ, парків та ін., спеціально придбаною технікою перебиваються на тріску. Сьогодні щепоріз комунального підприємства «Комунсервіс» працював у селі Жердя, заготовляючи тріску для закладів освіти громади.

15:29 24.03.2020

Центр надання адміністративних послуг інформує

Центром надання адміністративних послуг  Чемеровецької селищної ради на період дії карантину обмежено прийом фізичних осіб та визначено перелік адміністративних послуг, які будуть надаватися як невідкладні:

15:21 23.03.2020

Дистанційна форма прийому громадян

Городоцьке відділення в період карантину запроваджує дистанційну форму прийому громадян з використанням телекомунікаційних засобів зв’язку.

15:19 23.03.2020

Будівництво водогону у  Красноставцях триває

Будівництво водогону у Красноставцях триває

Наразі  екскаватором комунального підприємства «Комунсервіс» вітки з вулиць Шевченка, Зарічна та Гагаріно  уже з'єднано з центральною водопровідною  магістралю.   Уже засипано канави по вулицях  Миру та Гагаріна.  Жителі села відразу проводять підключення домогосподарств до  водогону.

12:03 20.03.2020