Чемеровецька селищна територіальна громада

Бібліотека – ідеальне місце для дискусії про гендерну рівність, дискримінацію

Саме на такі досить важливі та актуальні речі робили акценти молоді, активні жінки Чемеровеччини під час обговорення проєкту «Створення коаліції жіночих громадських організацій та ініційованих груп».

16:37 24.05.2021

Подарунки військовим від Чемеровецької громади

Сьогодні селищний голова Олександр Собань та регіональний менеджер  Контінентал Фармерз Груп Микола Кузь відвідали військовослужбовців  окремого інженерно-технічного батальйону військової частини А-4568 міста Кам’янець-Подільський. Там  проходять службу чисельна кількість жителів населених пунктів Чемеровецької громади, в числі  яких  є багато учасників операції об'єднаних сил. Черговий раз візит до військових був з подарунками. Крім щирих слів подяки військовим подаровано бензопилу, мотокосу та набір ключів, які стануть в нагоді та допоможуть у виконанні різних господарських питань,  утримувати частину в належному стані.

20:04 21.05.2021

Обрано директора Чемеровецького центру ПМСД

Сьогодні відбулося вирішальне  засідання конкурсної  комісії з проведення конкурсу на посаду директора  комунального некомерційного  підприємства «Чемеровецький центр первинної медико - санітарної  допомоги» Чемеровецької  селищної  ради. За результатами голосування директором установи обрано Пелехацького Віктора Анатолійовича. Питання укладання контракту з Віктором Анатолійовичем буде винесено на чергову сесію селищної ради.

14:25 21.05.2021

Обговорили вимоги до складання прогнозу місцевого бюджету

Вчора Хмельницький регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою»  провів для фахівців територіальних громад онлайн-семінар «Запровадження середньострокового бюджетного планування на рівні місцевих бюджетів». Про основні засади середньострокового планування на місцевому рівні та практичні аспекти складання прогнозу місцевого бюджету слухала начальник відділу фінансів селищної ради Оксана Уланівська.

11:28 21.05.2021

Методичні аспекти пам’яткоохоронної та музейної роботи

Сьогодні головний спеціаліст відділу культури та туризму Людмила Фіголь та спеціаліст інформаційної роботи Центру культури Катерина Пекарчук взяли участь в обласному  семінарі спеціалістів територіальних громад.   В ході онлайн-зустрічі обговорили тему "Методичні аспекти пам’яткоохоронної та музейної роботи".

10:23 21.05.2021

Старт 58-го Чемпіонату області зі спортивного туризму серед учнівської молоді

Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді організовує та проводить щорічний Чемпіонат області зі спортивного туризму  серед учнівської молоді  та обласного семінару підготовки суддів зі спортивного туризму в селі Черче Чемеровецької селищної ради.

19:05 20.05.2021

Олександр Анур’єв з візитом в Чемеровецькій селищній раді

Сьогодні відбулась робоча зустріч голів   селищної ради Олександра Собаня та  Кам’янець-Подільської  районної державної адміністрації Олександра Анур’єва. У присутності заступників Юрія Войтова та Юрія Завальнюка обговорили питання розвитку території, діяльності громади з певних напрямків та перспективні спільні проєкти.

17:09 20.05.2021

Обговорили план реконструкції ДНЗ №1 «Дзвіночок»

Відповідно до плану реконструкції закладів дошкільної освіти на поточний рік заплановано проведення ремонту та утеплення будівлі ДНЗ  №1 «Дзвіночок». Сьогодні селищний голова Олександр Собань ініціював робочу зустріч з керівниками підрядних організацій, які будуть проводити  визначений комплекс робіт. Вже найближчим часом будівельні бригади розпочнуть ремонт дошкільного навчального закладу.

17:08 20.05.2021

Взяли участь в онлайн –навчання

Наші партнери на постійній  основі проводять для працівників селищної ради онлайн –навчання різної тематики та  спрямування. Сьогодні фахівці  Всеукраїнської  асоціації територіальних громад організували на платформі ZOOM семінар на тему « Конфлікт інтересів. Врегулювання конфлікту інтересів». Слухачем навчання  був начальник юридичного відділу селищної ради Андрій Коруняк.

17:06 20.05.2021