500 тонн щебеню завезено в село Кочубіїв

За домовленістю селищного голови Олександра Собаня з генеральним директором товариства "Промінь Галичина" Олександром Бурейком щебінь розвезено вулицями села. Майже в усіх населених пунктах селищної ради тривають поточні ремонти доріг комунальної власності.

12:31 21.10.2020

Врегульовано земельні питання в селі Черче

Днями працівники відділу земельних ресурсів здійснили виїзд до села Черче.   Запит жителів села стосувався врегулювання межового спору.  В ході вирішення спірного питання проведено роз’яснювальну роботу щодо виявлених порушень та встановлено межові знаки.

12:20 21.10.2020

Виконуємо вимоги протиепідемічних заходів на виборчих дільницях

В ході цьогорічного виборчого процесу безпека виборців на дільницях  - основне завдання органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. З метою забезпечення вимог Порядку здійснення протиепідемічних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України,  селищною радою придбано засоби індивідуального захисту та дезінфекції. Також закуплено матеріали для облаштування прозорих бар'єрів та нанесення розмітки, що вказує на необхідність дотримання дистанції. Сформовані пакети, до яких увійшли захисні щитки, маски, рукавички, дезінфектори для рук, дезінфікуючі засоби для прибирання, плівка поліетиленова  тощо,  уже  передано на  виборчі дільниці.

16:48 20.10.2020

Поточний ремонт доріг у Почапинцях

Загалом для села за кошти селищного бюджету придбано 305 тонн щебеню. Сьогодні технікою товариства «Оболонь Агро»  розвезено 135 тонн. Комунальною технікою проведено його розгортання вулицями Лесі Українки, Незалежності та Миру.

16:47 20.10.2020

В ЦНАПі працював мобільний сервісний центр МВС

Сьогодні, після тривалої перерви, в приміщенні Чемеровецького центру надання адміністративних послуг відбувся черговий  виїзний прийом громадян  працівниками мобільного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України. Власники десяти транспортних засобів провели їх перереєстрацію, чотирнадцять  осіб отримали посвідчення водія європейського зразка, для десяти громадян надано фахові консультації.

16:41 20.10.2020

Забезпечуємо паливними дровами на зиму

З метою забезпечення одиноких  пристарілих  громадянам  дровами  працівники  відділу з питань соціальної політики відслідковують та контролюють їх доставку, порізку та порубку. Сьогодні робітник відділу  працював в селі Слобідка-Смотрицька. На господарстві Марії Володимирівни Сидорук проведено порізку заготовлених дерев.

16:40 20.10.2020

Проведено щебеневий ремонт доріг у Красноставцях

Ще кілька днів тому у село було завезено 250 тонн щебеню. Учора  директор фермерського господарства «Степ» Тарас Степчук  надав техніку, якою матеріал розвезено та розгорнуто вулицями села.

16:39 20.10.2020

Ремонт даху Кочубіївського СБК

Днями  розпочато роботи по ремонту даху закладу культури. Придбання частини матеріалів профінансовано з бюджету селищної ради, частину шиферу надано громадською приймальнею "За конкретні справи". Перекриття проводять будівельники приватного підприємства "Кочубіївське".

16:20 19.10.2020

Відбулася розширена апаратна нарада

Сьогодні відбулася чергова розширена апаратна нарада,  яка дала можливість ефективно  та конструктивно обговорити комплекс галузевих питань  та спланувати роботу в усіх населених пунктах громади. Основним акцентом наради стали питання матеріально-технічного та протиепідемічного забезпечення проведення виборів 25 жовтня 2020 року в частині компетенції селищної ради.

16:12 19.10.2020

Забезпечуємо підключення до Інтернету в селах громади

Декілька  років тому  мати швидкісний інтернет в селі було майже неможливо. Проте сьогодні    це  вже гостра необхідність  для  спілкування, доступу до інформації, для забезпечення належного освітнього простору. Отож,  інтернетизація населених пунктів громади  - це вимога сьогодення.     Вже кілька тижнів в селі Кочубіїв тривають роботи з підключення швидкісного Інтернету. Провайдер - Crazy Network. Забезпечено підключення до Кочубіївського  старостату та дошкільного навчального закладу.

16:05 19.10.2020